Commodore GTS-R ، آخرین خودرو

Commodore GTS-R ، آخرین خودرو

مدتها پیش ، جنرال موتور اعلام کرده بود که قصد دارد تولید مدل های هولدن را در سال 2017 در استرالیا پایان دهد. هولدن وسیله نقلیه ای بود که از ایده های بسیار خارق العاده ای منشا میگرفت . این خودرو را میتوان در چند کلمه ی بسیار ویژه و بسیار سریع خلاصه نمود ؛ شایعات نشان میدهند که این شرکت خود را آماده کرده است تا خودرویی با موتور سوپر شارژ 6.2 لیتری V8 که موتور کوروت ZR 1 بود را به نمایش بگذارد.

Commodore GTS-R ، آخرین خودرو

این غول ، موتور V8 دارد که با این موتور به اندازه ی 638 اسب بخار قدرت در آن دمیده میشود. این خودرو به صورت رسمی با نام  Commodore GTS-R شناخته شده . در حال حاضر گفته میشود که یک مدل جدا از این هم وجود خواهد داشت که موتور LSA V8  و سر جمع 577 اسب بخار را به چرخ ها منتقل میکند. همانطور که گفتیم ،این آخرین خوردو از این سری خواهد بود و به همین دلیل آخرین بودن بر روی ساخت و مشخصات آن بسیار دقت شده است.

همراه با موتور ZR1 V8 ، ممکن است که برای مهار اینهمه قدرت در آن از ترمز های سرامیکی کربنی Vette استفاده شود. با مطالعه این مشخصات شگفت انگیز حتما متوجه این موضوع شده اید که این خودرو چه مقدار قدرت دارد و تا چه حدی میتواند سرعت بگیرد ، به  دلیل سرعت و قدرت زیاد ؛ این خودور کمتر از 200 نسخه ساخته خواهد شد تا در آخرین مدل با قدرت از میادین کنار رود. گفته های راجب به قیمت آن هم وجود دارد که گفته میشود این خودرو کمتر از 100.000 دلار آسترالیا قیمت نخواهد گرفت. با این همه ، با وجود این مشخصات عالی ، این یک خداحافظی هر چند تلخ و البته بسیار شایسته ای با یک ماشین عضلانی بسیار جذاب خواهد بود.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Commodore GTS-R ، آخرین خودرو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *