پادویش

نسل بعدی پانامرا

نسل بعدی پانامرا

شرکت  های خودرو سازی آلمانی فراوانی وجود دارند که اکثر آنها هم به معنای واقعی قدرتمند هستند و همچنین اتوموبیل های قدرتمندی هم میسازند. پورشه را که دیگر همه میشناسند. پورشه شرکتی آلمانی است که اکنون فولکس واگن صاحب حقیقی این شرکت است.شرکت پورشه اتوموبیل های اسپورت فراوانی را به تولید انبوه رسانده که از بهترین های بازار بوده اند نشانه آن هم همین پورشه 918 پرقدرت. اما اگر به تاریخچه این شرکت بنگرید متوجه وجود خودرو های شاستی بلندی هم در میان آنها میشوید که پورشه پانامرا هم میان آنان به چشم میخورد.

نسل بعدی پانامرا

شرکت پورشه هم اکنون در حال کار بر روی نسخه ی جدیدی از خودروی موفق خود پورشه پانامرا است. بنا بر گزارشات شرکت پورشه  هم اکنون در حال تست و آزمایش این خودرو است. بنا بر شایعاتی که در پس این مدل جدید درز کرده ممکن است این خودرو در سال 2016 و یا 2017 به بازار خودرو پا بگذارد. نخستین عکس هایی که به صورت غیر رسمی منتشر شده و هنوز شرکت پورشه وجود چنین خودرویی را تایید نکرده، چند مدت پیش منتشر شد. هرچند که این مدل چیزی جز مدل جدید پانمرا نخواهد بود.با کمی تامل در این عکس شاهد تغییرات چندانی در این نسخه نخواهید شد به طور کلی این خودرو در نسل جدید تغییر بنیادی را تجربه نخواهد کرد.

نسل بعدی پانامرا

اما با این حال کمی بدنه ی خودرو عضلانی تر شده است.اگر دنیای خودرو را دنبال کرده باشید این اتوموبیل همان کانسبتی است که در سال 2012 با عنوان اسپرت توریسمو از سوی این کمپانی معرفی شده بود. پانامراا جدید تغییراتی چشم گیری را هم تجربه کرده است بر اساس منابع خبری ، پانامرای جدید به شکل حتم 91 کیلوگرم از وزنش کاسته شده و سبک تر میشود.همچنین این پانامرا قرار است با هر دو نوع موتور شش و هشت سیلندری اش کماکان تولید شود و اما بزرگترین تغییری که در این مدل احساس میشود این است که این مدل علاوه بر مدل دیفرانسیل عقب مدلی با AWD این خودرو هم نیز تولید خواهد شد. باید منتظر عکس های جدید تری هم از این پورشه باشیم. همچنین احتمالا پورشه ، این خودرو را برای همگان معرفی میکند و اطلاعات مربوطه را فاش خواهد کرد.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تازه های خودرو

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نسل بعدی پانامرا

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *