آنتی ویروس پادویش

نگاهی به مدل جدید آلفا رومئو 4C

نگاهی به مدل جدید آلفا رومئو 4C

آلفا رومئو. این نام زمانی ترس در دل خیلی از اتوموبیل رانان در مسایقات می انداخت. آلفا شرکتی ایتالیایی تبار است و در اوایل کارش با ساخت ماشین های مسابقه ای پا به این عرصه گذاشت. اما با گذشت زمان آلفای دوست داشتنی به تولید خودرو های لوکس درون شهری پرداخت و اکنون از بهترین تولید کنندگان این نوع ماشین های لوکس به شمار میاید. برایتان از ۱۰ خودروی گران قیمت و خاص در ایران گفتیم که پیشنهاد میکنیم آن مطلب را هم دنبال کنید. میخواهیم نگاهی داشته باشیم به خودروی جذاب آلفا رومئو 4C با زوم تک همراه باشید.

نگاهی به آلفا رومئو 4C

نگاهی به مدل جدید آلفا رومئو  4C

آلفا رومئو 4C در دسته ای از خودرو ها قرار میگیرد که خودرو های آرام هستند و درهنگام گاز دادن قصد کشت شما را ندارند. البته این معنایش این نیست که آلفا قدرتش کم است و مانند دیگر ماشین ها شما را میخ کوب نمیکند. تنها این ماشین بی سر صداست. اما مدل جدیدی از این خودرو در حال تست است که به نظر میرسد بر خلاف 4C سر و صدای زیادی به پا کند و به معنای واقعی کلمه شما را میخکوب کند.دلیل این همه سر و صدای اضافی هم تغییراتی در مدل QV در این خودرو ایجاد کرده اند. مهم ترین بخشی که در این خودرو تغییر کرده چراغ  های این خودرو است. در این خودرو از چراغ های LED کوچک و بزرگی استفاده شده که به صورت مجزا و جدا از یک دیگر بر روی این خودرو نصب شده اند.

نگاهی به مدل جدید آلفا رومئو  4C

اگر دقت کرده باشید این خودرو همانند مدل های کارخانه ای خودرو های لوکس نیست. آلفای جدید بیشتر به یک تیونینگ جسورانه و فانتزی شباهت دارد تا یک ایده یا طرح برای تولید شدن انبوه. از سوی دیگر برای القای خشونت این ماشین در بازدیدکنندگان ، خطوط این خودرو را افزایش دادند و آنها را عمیق تر کرده اند.به این ترتیب ظاهر آلفای ما اسپرت تر شده است. این خودرو با موتور 1750 سی سی چهار سیلندر به قدرت 240 اسب بخار تولید میشود. شاید جا خورده باشید که فقط 240 اسب بخار؟ اما نه این خودرو وابسته به وزن کمش رقمی فوق العاده را داراست و این تعداد اب بخار کاملا مناسب و به اندازه برای این خودرو است.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تازه های خودرو

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نگاهی به مدل جدید آلفا رومئو 4C

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *