آنتی ویروس پادویش

وانت کوچک فولکس واگن

وانت کوچ فولکس واگن

شرکت فولکس واگن  یکی از دیگر از شرکت های قدرمتند آلمانی است اکنون صاحب شرکت پورشه است . برایتان از نسل جدید پورشه پانامرا گفتیم، که پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم مطالعه کنید. فولکس واگن بی شک از تاثیر گذار ترین شرکت ها در زمینه اتوموبیل است . هم در زمینه ی طراحی و هم در زمینه امکانات خودرو تاثیرات زیادی داشته است. والبته این شرکت در زمینه تولید خودرو های کار و تجاری هم عقب نمانده و وانت جدیدی عرضه نموده است.

وانت کوچ فولکس واگن

وانت کوچ فولکس واگن

در میان شرکت های های خودرو سازی بزرگ جهان شرکت فولکس گان از جمله شرکت هایی محسوب میشود که همیشه نگاه ویژه ای به سرمایه گذاری بر خودرو های تجاری داشته و بر تولید خودروهای کار و تجاری کوچک برای مصارف فروشگاه های خرده فروش تاکید داشته است. این شرکت مدل های فراوانی را برای این نوع مصارف به تولید انبوه رسانده و همانطور که گفتیم موفق ترین خودرو هایش هم کار و تجاری های کوچک بوده اند. در این راستا شرکت مذکور کانسپت جدیدی از این خودرو ها را معرفی نموده است. این کانسبت Tristar نام گذاری شده . این کانسبت را از دسته ی وانت های کوچک به حساب میاید که میتواند برای حمل و نقل و جابجایی بار مورد استفاده قرار گیرد.

وانت کوچ فولکس واگن

این وانت توانایی حمل بار تا 1 تن را داراست. طراحی جلویی و جلوبندی این خودرو تشکیل و منتاژ شده از طراحی خودرو های دیگر کار و تجاری فولکس واگن  همچون مدلی است که ترانسپورتر نام گذاری شده بود. در طراحی این خودرو تلاش شده تا با استفاده از چراغ های LED حس و حال تازگی و به آن ببخشند و رنگ بوی یک اتوموبیل مدرن را به خود بگیرد. این کانسبت با موتور 2000 سی سی با قدرتی برابر با 200 اسب بخار به همراه گشتاور 450 نیوتن متر تولید شده است.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تازه های خودرو

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  مدل 2022 فولکس واگن تیگوان کمتر از 26 هزار دلار است

نظرات در مورد : وانت کوچک فولکس واگن

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *