پادویش

اولین شلبی GT350R بر روی خط منتاژ قرار گرفت

اولین شلبی GT350R بر روی خط منتاژ قرار گرفت

طرافداران فورد شلبی GT350R جدید با شنیدن این خبر بسیار خرسند شدند. شلبی قصد دارد که یک نسخه ی جدید را از این خودرو روانه ی بازار کند و این خودرو یک نقطه ی عطف بسیار مهم است. شلبی رسما اعلام کرد که نوار خط منتاژ شلبی GT350R از هفته ی گذشته آغاز شده است. GT350R داغ تر از همیشه آمده و به گونه طراحی شده که تمامی افراد با دیدن آن شلبی را تحسین کنند.

اولین شلبی GT350R بر روی خط تولید قرار گرفت

قیمت این شلبی از  62.195 دلار شروع خواهد شد. این قیمت گذاری را به گونه انجام داده اند تا به مقدار قابل توجهی ارزان تر از رقیبان باشد و به گونه ای باقیمتی رقابتی عرضه خواهد شد. برای مثال این خودرو از شورلت کامارو Z/28 بسیار ارزان تر است. میتوان با این عمل مطمئن شد که چند هزار دلار  بین  GT35 و GT350R اختلاف قیمت خواهد بود تا فورد بتواند به گونه ای بازار را تنظیم کند.
اولین شلبی GT350R بر روی خط منتاژ قرار گرفتدر رابطه با آغاز خط منتاژ این خودرو اینگونه گفته شد : امروز یک روز خاص برای علاقه مندان به موستانگ است . بیل فورد ، رئیس اجرایی شرکت فورد موتور هم ذکر کرد : ما قصد داریم که  فرمول اجرایی GT350  را در سطح بعد با تغییراتی همراه کنیم که در سبک و ظاهر آن صورت خواهد گرفت. ما نمیتوانیم برای دیدن GT350 و GT350R در زیست گاه طبیعی اش که زمین مسابقه است صبر کنیم.  GT350R حتی به رینگ های فیبر کربنی مجهز شده و تعدادی از ویژگی های دیگر که باعث سریع تر شدن آن میشود. این خودرو یکی از بهترین سلاح های کارخانه خواهد شد.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اولین شلبی GT350R بر روی خط منتاژ قرار گرفت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *