پادویش

محافظ جانبی شگفت انگیز برای آیفون 6 اپل

محافظ جانبی برای آیفون 6

محافظ جانبی شگفت انگیز برای آیفون 6 اپل: Tech Evo Mesh Case برای حفاظت از گوشی iPhone 6 که واقعا گوشی با قیمت بالایی است طراحی شده است.  شرکت Tech21 به تازگی یک کیس محافظ با نام Evo Mesh Case طراحی کرده است.که آیفون جدید شما را در مقابل صدمات احتمالی نجات می دهد. این کیس محافظ آیفون یک مورد فوق العاده با اتصالات  باریک ،صرف نظر از پنهان کردن طراحی براق اصلی گوشی همچنین با وزن اضافی کم و در ضمن بدون افزودن هیچ فله اضافی می باشد.

فرادرس

Evo Mesh Case برای آیفون 6 ویژگی یک قاب ساخته شده از FlexShok را دارد. همچنین حفاظ تاثیر مواد هایبریدی که جاذب و کاهنده شوک از تلفن های همراهی که استفاده می شوند است.پوسته پیشرفته TPU بسیار روشن برای نشان دادن ظاهر اصلی آیفون 6 در این کیس محافظ بر زیبایی آن افزوده است.

محافظ جانبی برای آیفون 6

زوم تک : در مورد کیس محافظ Evo Mesh به نظر خوش تیپ و معمولی می رسد ولی تضادی بین فریم FlexShock و پوسته یTPU   آن دیده می شود.همچنین این مورد در رنگهای مختلفی از جمله خاکستری تیره و …پوسته این کیس روشن است بطوریکه ویترین زیبای آیفون از آن قابل رئیت می باشد.فقط یه سایه بیشتر شبیه رنگ آبی و بنفش دیده می شود.

محافظ جانبی برای آیفون 6

البته هدف اصلی Tech21 Evo Mesh Case محافظت از گوشی آیفون 6 به صورت دست نخورده است .آرگونومی در مورد Evo Mesh Case بطور کلی خوب است تنها 30 گرم به گوشی آیفون شما اضافه می کند که به نظر وزن قابل توجهی نمی آید.همچنین عرض آن را به 75 میلی متر افزایش می دهد که خود آیفون 6 دارای 67 میلی متر عرض است.که نسبتا در این مورد یکم زیاد به نظر می رسد.

قیمتی که برای این محافظ در اینگلستان در نظر گرفته شده است در حدود 34.99 دلار می باشد که خریداران می توانند بطور آنلاین از فروشگاه Tech21  یا از فروشگاه اپل تهیه کنند.در مقابل پول زیادی که به آیفون پرداخت می شود برای حفاظت از آن 35 دلار به نظر مبلغ بالایی نمی رسد .این کس با رنگ های مختافی در حال حاضر در دسترس می باشد.

محافظ جانبی برای آیفون 6

.شرکت Tech21 یکی از بزرگترین شرکت های سازنده لوازم جانبی گوشی های هوشمند است. که مقر آن در شهر لندن قرار دارد این شرکت با ایده جیسون رابرتز در سال 1995 با پروژه توسعه راه حل های حفاظتی از لب تاب پی ریزی  شد . این راه حل یک کیف آلومینیومی بود که از لب تاب در مقابل اثرات ناشید از برخورد و ضربه جلوگیری می کرد.در سال 2005 شرکت Tech21  شروع به ساخت لوازم جانبی  حفاظتی موبایل کرد. و همچنین برای اولین بار با نام تجاری به استفاده از آزمایشات علمی در استفاده از پلیمر های جاذب شک در محصولات شرکت معروف شد .

company

منبع:  جی اس ام آرنا ، Tech21

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : محافظ جانبی شگفت انگیز برای آیفون 6 اپل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *