پادویش

اسپیکر Music Flow ال جی رو نمایی شد

شرکت ال جی که یکی از معتبر ترین شرکت های جهان به شمار می رود. این روز ها در تکاپوی تولیدات جدید گوشی های خود است تا آنها را بعد از رونمایی مستقیما در اختیار کاربران قرار دهد.

در این میان ال جی که فقط موبایل نمی سازد ، بلکه دستگاه های دیگر ال جی هم هر کدام مزیت های خودشان را دارند. اگر به تاریخچه شرکت ال جی توجه کنید ، در میابید که این شرکت از سال های دور دست در ساخت تلوزیون و بلندگو و … دست داشته و در هم رده های خود یک شرکت معتبر به شمار می رود.

در این میان ال جی به تازگی ها بلندگوشی جدیدی معرفی نموده است که ما در این پست به بررسی آن می پردازیم. این اسپیکر که Music flow نام دارد یکی از بلند گو های سطح حرفه ای این شرکت است که برای اطلاع تا ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اسپیکر موزیک فلو یک اسپیکر در سطح حرفه ای بوده که این اسپیکر ها در 3 سطح برای کاربران گوشی های آندرویدی ارائه شده اند. همان طور که می دانید تکنولوژی Hi – Fi بک تکنولوژی سطح پیشرقته بوده که شما را قادر میسازد از راه بی سیم گوشی خود را به تلفن همراه یا هر وسیله مجهز دیگر متصل نمایید.

یکی دیگر از قابلیت های ایده آل که برای این دستگاه ساخته گردیده آن است که کاربران می توانند با هر دستگاه تحت شبکه که به شبکه ی خانگی Home Network متصل است. و کنترل کامل دستگاه را بر عهده بگیرند. در حال حاضر در بازار دو مدل 40 و 70 واتی این اسپیکر ها به فروش خواهد رسید. نسخه دیگر همین مدل هم بعد از رو نمایی در IFA در کشور انگلستان به فروش خواهد رسید.

از آنجایی که کیفیت خروجی این اسپیکر از سایر اسپیکر های مطرح در بازار متفاوت است. ال جی می خواهد با تولیدات خود حتی در زمینه بلندگو هم بر کل جامعه تسلط یافته و مطرح باشد.

آیا شما می خواهید این بلندگو را داشته باشید؟

منبع : androidheadlines

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  انتشار اندروید 13 برای گوشی ال جی Wing

نظرات در مورد : اسپیکر Music Flow ال جی رو نمایی شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *