پادویش

خداحافظی از ویندوز 7 به زودی

ویندوز 10

خداحافظی از ویندوز 7 به زودی:با حرفهایی که در مورد آمدن ویندوز10 در آینده است ، فراموش کردن هر آنچه درباره ویندوز 7 و تعداد کامپیوتر هایی که در بیرون از ویندوز 7 استفاده می کنند زیاد سخت به نظر نمی رسد .چرا که ویندوز 10 به نظر ویندوز 7 را تکمیل کرده است.مایکروسافت تمرکز خود را برای متقاعد ساختن کاربران از استفاده ویندوز 10 همان گونه که برای ویندوز 8 انجام داد ،معطوف ساخته است.

ویندوز 7

در این میان هرچند شرکت مایکروسافت به پشتیبانی اصلی خود از ویندوز 7 از فردا پایان خواهد داد ،ولی این به این معنی است که سیستم عامل پیر(ویندوز 7) دیگر ویژگی های جدیدی دریافت نخواهد کرد ، یا هر گونه تغییرات طراحی یا امسال آن دیگر ارائه نخواهد شد.ولی با این حال ویندوز 7 تا 14 ژانویه 2020 از نظر امنیتی به روز رسانی خواهد شد.با پایان دادن به پشتیبانی اصلی از ویندوز 7 ،تلفن های افتخاری و پشتیبانی آنلاین مایکروسافت از ویندوز 7 دیگر قابل دسترسی نخواهد بود.

سال گذشته مایکروسافت تمام حمایت و پشتیبانی خود از ویندوز Xp را پایان داد.اماسیستم عاملی که در سال 2001 راه اندازی شد ،هنوزهم بخش عمده ای از کاربران کامپیوتر از آن استفاده می کنند.رایانه های شخصی که از ویندوز 8 یا 8.1 استفاده می کنند سهم زیادی از بازار را ندارند.واین برای مایکروسافت شاید برای یک ارائه موفق برای ویندوز10 در پاییز 2015 بهتر باشد.در واقع، به نظر می رسد بسیاری از کاربران ویندوز 7 ،ویندوز 8 و8.1  را دور زده و به طرف ویندوز 10 حرکت کنند.

بنابراین در حال حاضر اساس ویندوز 7 باقی خواهد ماند ،البته بدون هیچ تغییری در آینده به جز وصله های امنیتی که تا پنج سال دیگر پشتیبانی خواهند شد. در اصل هدف اصلی مایکروسافت به صورت مخفیانه می تواند دور زدن ویندوز 8 باشد و کاربران ویندوز 7 به طور مستقیم با ارائه ویندوز 10 به طرفش بروند.

ویندوز 10

منبع: زوم تک ، ویندوز سنترال

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  رونمایی مایکروسافت از لپ تاپ های ارزان قیمت برای محیط های آموزشی

نظرات در مورد : خداحافظی از ویندوز 7 به زودی

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *