پادویش

کابل شارژ سامسونگ که میتواند همزمان سه وسیله الکترونیکی را شارژ کند

شرکت سامسونگ با آگاهی از آینده گوشی های هوشمند ، دستگاه ها و وسایل به روز را برای دنیای تکنولوژی طراحی و می سازد و این شرکت می داند که آینده گوشی های هوشمند بستگی به رابطه ی بین دستگاه های جفت مانند اسپیکر های بلوتوثی، هدفون های وایرلسی، ساعت های هوشمند و سایر ابزارهای الکترونیکی می باشد اما در حال حاضر شارژری توسط شرکت سامسونگ تولید شده است که می تواند همزمان وسایلی مانند ساعت و گوشی هوشمند و تبلت ها را نیز شارژ کند.

این شارژر که قیمتی نسبتا گران در حدود 40 دلاری دارد این امکان را می دهد تا کاربر سه وسیله الکترونیکی را همزمان توسط یک شارژر به برق وصل و شارژ کند و می توان گفت که سامسونگ با این کار مشکل بسیاری از کاربران خودش را حل کرده است.

Multi-Charging-Wall-Charger-1

یکی از مزیت های این نوع شارژر ها این است که ممکن است پریز برق در جایی محدود و کم باشد و شما احتیاج دارید تا سه وسیله الکترونیکی خودتان را شارژ کنید به کمک این شارژر می توانید تنها با استفاده از یک پریز برق هر سه وسیله را همزمان شارژ کنید.

این شارژر در انتها به سه پورت میکرو USB ختم می شود که تقریبا در تمام وسایل الکترونیکی سامسونگ استفاده می شود، این شارژر در نهایت 2 آمپر جریان تولید می کند اما ولتاژی که از برق می گیرد بین وسایل الکترونیکی تقسیم می شود. این بدین معنی است که هر وسیله را در 2 آمپر شارژ می کند و اگر دو وسیله استفاده کنید جریان عبوری 1 آمپر در هر وسیله خواهد بود.

Multi-Charging-Wall-Charger-2

اما آیا واقعا هزینه 40 دلاری برای این شارژر مقرون به صرفه است؟ به تازگی شرکت دیگری شارژری مانند این وسیله را ساخته است که حتی می تواند پورت های مختلفی از گوشی های دیگر را نیز پشتیبانی کند و در سایت آمازون قیمتی بسیار ارزان تر دارد.

اما به عبارت دیگر این شارژر کمک زیادی به کاربران سامسونگ می کند تا با امکانات کم پریز برق وسایل الکترونیکی خود را کامل شارژ کنند.

منبع : Samsung

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوشی Galaxy Z Fold 4 Genshin Impact Edition سامسونگ عرضه شد

نظرات در مورد : کابل شارژ سامسونگ که میتواند همزمان سه وسیله الکترونیکی را شارژ کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *