در مجموع چه تعداد انفجار، خسارت و گرمای بیش از حد نوت 7 ثبت شده است؟

زمانیکه یک کمپانی تصمیم به ارائه یک مدل جدید می گیرد، یک هدف برای آن در بازار معین کرده و از زمان عرضه، بازارهای عرضه و همچنین میزان فروش احتمالی آن را مشخص خواهد کرد.گوشی های معمولی معمولا هدف خاصی جز سودرسانی بیشتر به شرکت را دنبال نمیکنند، اما گوشی های برتر هر کمپانی که آن ها را با عنوان پرچمدار هر تولیدکننده می سازیم نشان دهنده قدرت سازنده و همگامی آن با تکنولوژی روز بوده و اهدافی بیش از فروش و سودرسانی را دنبال میکنند.

این پرچمداران اکثرا در حد و اندازه همان سازنده بوده و در بین تولیدات آن به عنوان بهترین تاکنون شناخته می شوند، اما محصولی مانند نوت 7 همراه با کوله باری از امکانات جدید که در خود حمل می کرد تصمیم داشت تا پرچمداری یکنسل از گوشی های هوشمند، یعنی بازار سنگین گوشی های اندرویدی را نشانه برود، نقشه ای که با انفجارهای پی در پی تقریبا خراب شد.
این خبر را از دست ندهید: با غول جدید سامسونگ بیشتر آشنا شوید / گلکسی نوت ۷ رسما رونمایی شد

نوت 7 بعد از عرضه در بازارهای جهانی شروع به منفجر شدن نمود که در اکثر مواقع این اتفاق زمان شارژ شدن رخ می داد.در موارد اولیه حدس بر حادثه و کم توجهی کاربر و استفاده وی از لوازم جانبی غیراستاندارد میرفت، اما با اثابت عدم خطای کاربر ضمن منفجر شدن پی در پی گوشی های بعدی مشخص شد که مشکلی اساسی در سیستم باتری این گوشی وجود داشته و آن را تبدیل به یک بمب زیبا، حرفه ای و دستی کرده است!!
این خبر را نیز از دست ندهید: دلیل اصلی انفجار گوشی های نوت ۷ چه بوده است؟

galaxy note7 explosion (3)تاکنون اخبار زیادی را در مورد این مشکل جنجالی منتشر کرده ایم، اما بطور مجموعه تاکنون چند دستگاه از 400 هزار گوشی نوت 7 رسیده به دست کاربران با مشکل مواجه شده است؟
تنها در ایالات متحده آمریکا تاکنون 92 مورد گزارش گرم شدن بسیار شدید و سوزان باتری، 26 مورد سوختگی در اثر انفجار گوشی و در نهایت 55 مورد خسارت به لوازم و وسایل (به غیر از خود گوشی) گزارش شده است! با در دست داشتن این آمار تنها در آمریکا می توان فهمید که مشکل این گوشی بسیار جدی تر از حدس و گمان های ما بوده است.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : در مجموع چه تعداد انفجار، خسارت و گرمای بیش از حد نوت 7 ثبت شده است؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *