سامسونگ ممکن است برای همیشه سری Galaxy Note را به فراموشی بسپارد!

حدف سری گلکسی نوت

شایعه هایی مبنی بر تصمیم سامسونگ برای حذف همیشگی سری Galaxy Note  در حال انتشار است؛ ممکن است Galaxy Note 21، آخرین مدل سری Note سامسونگ باشد!

گرچه سامسونگ با عرضه گوشی هوشمند «Galaxy Note 20 Ultra»، به آوازه و شهرت بیشتر از پیش رسیده است، اما باید اعتراف کنیم با وجود بی نظیر بودن این گوشی هوشمند، گوشی هوشمند فولدبل« Galaxy Z Fold 2 5G»، لقب بهترین گوشی هوشمند سامسونگ را در نیمه 2 سال 2020 از آن خود می کند.
گوشی هوشمند «Galaxy Z Fold 2»، در واقع برگرفته از طرح ساده و ابتدایی سامسونگ «Galaxy Z Fold 1» برای ورود به بازار گوشی های هوشمند فولدبل دنیا بود، که با تلاش های سامسونگ به یکی از شاهکار ترین محصولات هوشمند دنیا تبدیل شد. شاید مشخصات بکار رفته در «Galaxy Z Fold 2» به اندازه ی یک پرچم دار قدرت مند نباشد، اما حتی قدرت مند نبودن مشخصات «Galaxy Z Fold 2»، نمی تواند جلوی شاهکار بودن این محصول هوشمند را بگیرد. یکی از مهم ترین بهبود های صورت گرفته در «Galaxy Z Fold 2» نسبت به مدل قبل از خود،  انعطاف پذیری بیشتر و لولای بهتر بکار رفته است. به نظر بسیاری گوشی های هوشمند فولدبل نسل جدیدی از تکنولوژی هستند که همانند پلی ما را به دنیای پیشرفته تر سوق می دهند.
حالا، خبر ها حاکی از تصمیم سامسونگ برای طراحی جدیدترین و قدرت مندترین سری Galaxy است. برخی می گویند؛ قرار است که سری Galaxy S21 و Galaxy Note 21 با قلم مخصوص سامسونگ به بازار عرضه شوند، اما برخی دیگر نظر دیگری دارند که در ادامه به آن اشاره می کنیم.
برای چندین سال است که شابعه ها حاکی از تصمیم مبهم سامسونگ در مورد مشکل عرضه و ادامه دار کردن سری Galaxy S و Galaxy Note هستند. با این حال، شایعه ایی در حال انتشار پیدا کردن است که خلاف این نظر را ثابت می کند؛ انگار قرار است سامسونگ جدیدترین و قدرت مندترین پرچم دارهای خود را در میانه‌ی سال 2021 با قلم «S Pen» و مشخصات قدرت مند عرضه کند. شاید نکته ی که کمی اینجا پرسش برانگیز باشد؛ احتمال تغییر نام سری Galaxy S21 و Galaxy Note 21 به نام های متفاوت توسط سامسونگ باشد! جدیدترین پرچم دارهای سامسونگ هر 2 از نکنولوژی اینترنت نسل جدید 5G پشتیبانی خواهند کرد.

آخرین نسل ؟

قبل از کمی هیجانی شدن، طبق گفته های متخصصان مدیا کره ایی، باید بگویم که دور یا زود نسل آخر گوشی های هوشمند پریمیویی سامسونگ از راه خواهد رسید و نسلی دیگر جایگزین آن خواهد شد؛ آن زمان دیر یا زود فرا خواهد رسید. اما سیاست سامسونگ اینطور نیست که یدفعه بخواهد راه رفته شده برای چندین سال را یک روزه به پایان برساند ،احتمالا، باید شاهد محصولات شگفت انگیزی از جانب سامسونگ باشیم؛ چراکه سامسونگ همیشه چیزی برای سورپرایز ما دارد! باید صبر کنیم تا ببینیم آیا آخرین نسل Galaxy S و/یا Galaxy Note را شاهد خواهیم بود یا نه!
برخی از تصمیم عرضه شدن گوشی هوشمند سامسونگ Galaxy S21، همراه با قلم استایلس «S Pen» توسط سامسونگ گفته اند که بی خود و بی جهت هم نیست؛ همانطور که قبلا گفتیم، سامسونگ همیشه آخر داستان را به زیبایی تمام می کند! اگر چنین چیزی واقعیت داشته باشد و سامسونگ بخواهد Galaxy S21 خود را قلم استایلس S Pen عرضه کند؛ علاوه بر محبوبیت هر چه بیشتر، باید شاهد رقابت سختی بین پرچم دارهای سال 2021 باشیم!
برخی از دیگر شایعه ها حاکی از پشتیبانی گوشی هوشمند سامسونگ Galaxy S21 از قلم استایلس S Pen خبر می دهند؛ قلم  استایلس به صورت قلم اکسسوری ثالث به فروش می رود و کاربران باید آن را جداگانه خریداری کنند.
برخی از دیگر از شایعه ها از عرضه سری گوشی های هوشمند سامسونگ Galaxy S21 به 3 مدل خبر می دهند؛ ممکن است قلم استالیس S Pen در جعبه قرار داده بشود یا به صورت قلم اکسسوری ثالث؛ چیزی که در ایتجا مطرح می شود، از میان رفتن سری Galaxy Note توسط سامسونگ است.

همه ی نشانه های موجود حاکی از عرضه Galaxy S21 به 3 مدل: Galaxy S21، Galaxy S21 Plus و Galaxy S21 Ultra است. برخی از احتمال عرضه تنها یکی از این 3 مدل همراه با پشتیبانی از قلم استایلس می گویند؛ احتمالا، ارزان ترین آنها که Galaxy S21 5G است قرار است که همراه با پشتیبانی از قلم استایلس عرضه شود. انتظارات از سامسونگ مثل همیشه بالاست، باید منتظر باشیم ببینیم سامسونگ چه چیزی برای رو کردن دارد!
ساموسنگ Galaxy S21 5G باید بی رقیب باشد!
شاید برای تان عجیب باشد ولی با اینکه هدف از ساخته شدن سری Galaxy Note، یدک کشیدن نام پرچم دار بودن بود، اما هرگز سری Galaxy Note سامسونگ آن طور که می بایست، نتوانست مثل سری Galaxy S به محبوبیت و فروش کافی برسد. با این وجود بسیاری، سری Galaxy Note پرچم دار سامسونگ را بیشتر به خاطر قلم های استالیسش در ذهن دارند؛ قلمی که برخی از برندها مثل اپل تمایلی به آن نشان نمی دهند، اما طرفداران بسیاری دارد.
چیزی که در حال حاطر می دانیم این است که کمی برای پیش گویی خیلی زود است، و شاید بهتر باشد که سامسونگ خودش درباره ی تصمیم تولید یا عدم تولید سری Galaxy Note چیزی بگوید.
منبع: phonearena
زمان انتشار : 2 روز پیش
به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  انتشار تصویر رندر جدید از گوشی Galaxy Z Flip 5

نظرات در مورد : سامسونگ ممکن است برای همیشه سری Galaxy Note را به فراموشی بسپارد!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *