آنتی ویروس پادویش

شرکت Range Rover بالاخره از اولین شاسی بلند Convertible جهان رونمایی کرد

Range Rover Evoque

شرکت Land Rover چهار سال پیش طرحی نمادین را از اولین خودروی شاسی بلند با سقف Convertible منتشر نمود ، گرچه همه فکر می کردیم که این طرح در حد همان نقاشی باقی می ماند اما گویا شرکت Land Rover از 4 سال پیش در حال آماده سازی و ساخت و تولید این طرح بوده است و اکنون این خودرو آماده ی عرضه به بازار های جهانی خودرو می باشد.

ماه پیش Land Rover جزییاتی را از این خودرو منتشر نمود و ، شرکت انگلیسی Land Rover از این خودرو به عنوان اولین شاسی بلند لوکس با سقف تا شونده یاد کرده است.

نام این خودرو Range Rover Evoque می باشد و مانند دیگر محصولات این شرکت بریتانیایی از آخرین امکانات و فناوری های موجود برای خودروهای SUV بهره می برد ، اما سقف تاشوی این خودرو ویژگی ایست که هیچ خودروی شاسی بلند دیگری تا به حال نداشته است و این مسئله توجه کاربران و نیز کارشناسان بازار خودرو را به خود جلب کرده است.

بزرگترین مشکل پیش روی ساخت این خودرو ایمنی آن بوده است ، Land Rover می گوید که این خودرو به حدود 100 سنسور مجهز گردیده است که در هر لحظه وضعیت خودرو در جاده را زیر نظر دارند ، به علاوه شرکت سازنده دو تسمه ی فلزی را به صورت طولی زیر سقف تاشو قرار داده است و ادعا می کند که حتی در صورتی که خودرو چپ کند اتفاقی برای سرنشینان نخواهد افتاد(سقف تاشوی آن به هیچ وجه از بین نخواهد رفت ، حتی اگر خودرو به روی سقف بایستد ، 10 ایربگ در داخل سقف آن تعبیه گردیده است) ، علاوه بر این Land Rover تاکید کرده که نباید به این خودرو به چشم یک خودروی نمایشی نگاه کرد و می توان از آن به عنوان یک خودروی OffRoad استفاده نمود و از رودخانه هایی با عمق 50 سانتی متر عبور نمود.

عرضه ی این محصول در اروپا از این هفته آغاز می شود و قیمت پایه ی آن نیز برای کاربران اروپایی 44700 یورو محاسبه گردیده است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : شرکت Range Rover بالاخره از اولین شاسی بلند Convertible جهان رونمایی کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *