آنتی ویروس پادویش

با موبایلتان بازی کنید و یک گاو زنده جایزه بگیرید !

بازی کنید و یک گاو جایزه بگیرید

فکر نمی کنم تا به حال چیزی به این عجیبی شنیده باشید ، و در واقع احتمالا این اولین خبری است که درباره ی نحوه ی بازی کردن بازی های موبایل در کشور تونس منتشر می شود و البته بهترین خبر!.

در اکثر کشور ها برای جایزه دادن به کاربرانی که به بازی کردن بازی های موبایل مشغول می شوند معمولا اعتبار داخل بازی رایگان جایزه داده می شود به طوری که برخی از آنان الماس داخل بازی دریافت می کنند و برخی دیگر طلا و …. که کاربر با استفاده از آنان خواهد توانست تا درون بازی خرید هایی را انجام دهد ، به هر حال گویا در تونس از الماس و طلا خبری نیست و کاربران در ازای بازی کردن با گوشی هوشمند خود خواهند توانست تا یک گاو زنده دریافت کنند!

پس از اینکه کاربر بتواند در بازی Barga که یک بازی محلی ساخته شده توسط دولوپر های تونسی می باشد مقام اول و یا دوم را کسب نماید ، به عنوان جایزه یک گاو زنده را دریافت خواهد کرد ، در طول 2 هفته ای که تورنومنت Barga در جریان بوده است 2 گاو با نامهای پاملا و بریجت در مرکز اصلی اداری این بازی منتظر پایان این تورنومنت بوده اند تا به صاحب جدیدشان بپیوندند.

بازی موبایل تونسی Bagra بازی ای استراتژی می باشد که در آن بازیکنان باید گاوهای خود را از دیگر بازیکنان موجود و رقبا پنهان نگه دارند ، و در همین حین سعی کنند تا گاوهای رقبا را شکار کنند ، در پایان تورنومنت هر بازیکنی که تعداد گاو بیشتری داشته باشد برنده ی این مسابقات خواهد بود ، برنده پس از دریافت گاو خود می تواند آن را به مراکز خیریه ببخشد و یا آنرا بفروشد ( که قیمت زیادی هم دارد) ، استودیو ی طراحی بازی Bagra که Digital Mania نام دارد با در نظر گرفتن این جایزه ی عجیب ، امروز نوک پیکان بسیاری از خبرگذاری ها به سوی خود جلب کرده است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : با موبایلتان بازی کنید و یک گاو زنده جایزه بگیرید !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *