Nuance Dragon Anywhere برنامه ی دیکته صوتی برای اندروید و iOS

Nuance Dragon Anywhere برنامه ی دیکته صوتی برای اندروید و iOS

بعد از سال ها نا دیده گرفتن سرویس ها و برنامه های گوشی مستقل خود، Nuance، نامی آشنا در تکنولوژی های صوتی و تصویری، برنامه ی Dragon Anywhere را برای دستگاه های اندرویدی و iOS منتشر کرد. این کمپانی ادعا می کند که این برنامه بسیار با کیفیت تر و با قابلیت های بیشتر و بهتری نسبت به برنامه های مشابه از رقبای قدیمی خود یعنی، گوگل، ماکروسافت و اپل است. این کمپانی برنامه ای نیز برای دستگاه های مک تولید کرده است.
نوانس نیازی به معرفی ندارد. در واقع، همان طور که به احتمال زیاد می دانید، قابلیت دیکته در برنامه های کیبرد اپل از تکنولوژی نوانس استفاده می کند. در بیشتر گوشی های هوشمند، سرویس دیکته ی صوتی درون خود برنامه ی کیبرد اصلی گوشی به صورت پیش فرض قرار دارد. اما نوانس می گوید که برنامه ی دراگون انی ور قابلیت هایی دارد که باعث می شود کاربران ترجیح بدهند از آن استفاده کنند. یکی از مهمترین قابلیت های این برنامه، امکان دریافت صدا به مدت نا محدود و باز نویسی آن با دقت هر چه تمام تر است.
ممکن است بسیاری از شما از سرویس های کامپیوتری این کمپانی استفاده کرده باشید. اگر این طور است مطمعنا می دانید که سرویس های نوانس مجانی نیستند. دراگون انی ور 15 دلار در ماه و یا 150 دلار در سال هزینه خواهد داشت. در عوض شما می توانید روی هر تعداد دستگاه اندرویدی و یا iOS که می خواهید، آن را اجرا کنید. ورژن این برنامه برای مک، 200 دلار قیمت دارد. اگر قبلا مشتری این کمپانی بوده اید، می توانید 100 ذخیره کنید.
شما می توانید از این برنامه برای ساخت سند و یا پر کردن فرم ها نیز استفاده کنید. با استفاده از دستورات صوتی می توانید در اسناد بگردید، تغییراتی ایجاد کنید و نوشته ها را باز نویسی کنید. ایده این است که تجربه ی کار با دستگاه تا حد امکان از دخالت دست به دور باشد. این برنامه همچنین به شما این امکان را می دهد تا نوشته های خود را در دراپ باکس و اور نوت ذخیره کنید. همچنین می توانید اطلاعاتتان را در پلت فرم فضای مجازی خود کمپانی ذخیره کنید. کمپانی می گوید که الگوریتم این برنامه به مرور زمان با یادگیری لهجه ی شما، بهتر می شود.
یکی دیگر از قابلیت های جالب این برنامه این است که به کاربر اجازه می دهد تا در هنگام حرکت کلمات را دیکته کند، و بعدا به برنامه باز گشته و بازنویسی آن را دریافت کند. در نسخه ی مک این برنامه، یک رابط کوچک در کنار نمایشگر برای دسترسی سریع تر به برنامه اضافه شده است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Nuance Dragon Anywhere برنامه ی دیکته صوتی برای اندروید و iOS

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *