آنتی ویروس پادویش

فعالیت های جاسوسی در گوشی همراهتان را ردیابی کنید.

Clueful Privacy Advisor

فعالیت های جاسوسی در گوشی همراهتان را ردیابی کنید. : برخی از نرم افزار های تولید شده توسط کمپانی های مختلف که می توان اپلیکیشن ، بازی و یا هر چیز دیگری باشد ، گاهی اوقات  از طرف سازنده مامور به جاسوسی از کاربران استفاده کننده از آن اپلیکیشن یا بازی می شوند. احتمال اینکه برخی از نرم افزار های استفاده شده در سیستم عامل شما از جمله این  اپلیکیشن های جاسوسی هستند وجود دارد پس شما باید در این مورد حتما مراقب باشید.

اگر شما در گوشی همراهتان اطلاعات بسیار محرمانه و شخصی دارید حتما نرم افزار های استفاده شده در گوشیتان را بررسی نمایید تا این مشکلات را نداشته باشد ، چون فعالیت این اپلیکیشن ها و بازی های به هیچ عنوان قابل پیش بینی و مشاهده نیست و میتواند کاملا نامحسوس عمل کند. در قدم اول باید شما بدانید اپلیکیشن ها و بازی هایی که به سیستم عامل شما نصب شده است به کدام اطلاعات شما دسترسی دارد ، این اطلاعات در هنگام نصب اپلیکیشن از شما پرسیده میشود. و اگراپ یا بازی رو از گوگل درایو نصب کنید گوگل پلی به شما هشدار می دهد که این اپلیکیشن و بازی به کدام اطلاعات گوشی شما دسترسی دارد.

روش ارائه شده زمانی به درد شما میخورد که شما دارید اپ یا بازی رو از گوگل پلی نصب می کنید . در روشی که امروز برای شما پیشنهاد میکنیم استفاده از اپلیکیشنی جالب بنام Clueful Privacy Advisor  است . این اپلیکیشن دقیقا این وظیفه را برای شما انجام می دهد و رد اپلیکیشن های جاسوسی را می زند و خیال شما را از نرم افزار های جاسوسی موجود در گوشی شما راحت می نماید.

این اپلیکیشن کاربردی توسط شرکت بیت دیفندر ارائه شده است و مطمئنا یک ابزار مفید برای شما در مقابل نرم افزار های جاسوسی است.

اما چطور از این اپلیکیشن ضد جاسوسی بیت دیفندر استفاده نماییم؟ نحوه کار با این اپلیکیشن بدین گونه است که این برنامه پس از آنالیز برنامه های اجرا شده در سیستم عامل شما موارد مشکوک را شناسایی می کند ، از مواردی که این نرم افزار مورد بررسی قرار می دهد این است که اپلیکیشن ها و بازی های موجود آیا اطلاعات ارزشمندی مانند : کلمات عبور، شماره‌های تلفن و دیگر داده‌ها را به سرقت می‌برند یا نه و در صورت سرقت به شما اعلام مینماید.

بیشتر بخوانید  اندروید 14 صفحه کلیدهای فیزیکی را با تبلت های گلکسی مفیدتر می کند

شما می توانید این اپلیکیشن را از سرور زوم تک دانلود نمایید . شما می توانید این اپلیکیشن را از بخش اپلیکیشن و بازی زوم تک دانلود نمایید. دانلود اپلیکیشن ضد جاسوسی   Clueful Privacy Advisor از سرور زوم تک.

منبع : زوم تک

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : فعالیت های جاسوسی در گوشی همراهتان را ردیابی کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *