پادویش

راهکار تشخیص پول و چک پول و دلار تقلبی از اصل با اپلیکیشن گوشی

تشخیص پول قلابی از اصلی

راهکار تشخیص پول و چک پول و دلار تقلبی از اصل با اپلیکیشن گوشی : متاسفانه این روزها افرادی اقدام به چاپ اسکناس های تقلبی کرده اند که شباهت زیادی با اسکناس های واقعی داشته و تشخیص آن ها به سختی انجام میشود. قطعا اگر ما صاحب کسب و کار یا فروشگاهی باشیم باید بسیار مراقب باشیم که از مشتریان خودمان چه پول ها را تحویل می گیریم.

فرادرس

شاید شما هم تجربه کرده باشید که پولی را از کسی دریافت می کنید ولی در زمان خرج کردن آن با مشکلاتی روبرو می شوید و تنها راه حل این مسئله خرید یک دستگاه تست پول است که البته باید هزینه ی زیادی برای دریافت آن خرج کنید.

اپلیکیشن ساده برای تشخیص پول اصل از تقلبی

امروزه اپلیکیشن های مختلفی طراحی شده اند که شما می توانید به جای اینکه دستگاه تست پول خریداری کنید این اپلیکیشن ها را بر روی گوشی همراه تان نصب کنید تا دستگاه تست اسکناس را برای شما انجام بدهد. همه ی رنگهای که در نرم افزار استفاده شده است را ازمایش کرده تا نرم افزار بتواند بهره برداری مطلوب تری را ارائه بدهد و شما با شرایط مختلفی این امکان را داشته باشید که از تقلبی بودن پولتان اطلاع پیدا کنید.

تشخیص پول و چک پول و دلار تقلبی از اصل

محیط کاربری نرم افزار اصلا پیچیدگی ندارد و بسیار ساده و راحت بوده و شما به هر قسمتی از نرم افزار که رجوع کنید می توانید عملکرد آن را مطالعه نمایید. این نرم افزار ویژگی های مثل بررسی همه ی قسمت های اسکناس، روش های کاربردی و متنوع و… را دارا می باشد.

برای دانلود کلیک کنید

 

اپلیکیشنی برای تشخیص امنیت اسکناس و ایران چک

نرم افزاری توسط سازمان تولید اسکناس و مسکوک طراحی شده است که کاربران می توانند آن را بر روی گوشی های هوشمند خود نصب کنند و به وسیله ی آن تشخیص مشخصات امنیتی ایران چک و اسکناس را بررسی کنند. این نرم افزار “نما” می تواند بر روی سیستم عامل های اندرویدی و Ios نصب گردد.

به صورت کلی می توان در خصوص این نرم افزار اینگونه گفت که هدف آن اطلاع رسانی و اموزش به مردم است که در راستای معرفی فاکتورهای امنیتی موجود در اسکناسها و ایران چک ها صورت گرفته و در آن از تکنولوژی های نوین مثل واقعیت افزوده بهره گیری شده است.

این نرم افزار همانطور که می دانید طی این چند سال توانسته است کمک های زیادی را به کاربران داشته باشد و یکی از بهترین قابلیت های آن رایگان بودن نرم افزار است که بیش از هر چیزی می تواند نظر مخاطبان را به خود جلب نماید.

این نرم افزار از تکنولوژی واقعیت افزوده استفاده کرده و این قابلیت را در اختیار کاربران می گذارد تا بتواند پس از نصب آن بر روی دستگاه های هوشمند خود ،دوربین دستگاه هوشمند را بر روی ایران چک یا اسکناس گذاشته و در هر وجه مهم ترین فاکتورهای امنیتی موجود را مشاهده نمایند.

دانلود نرم افزار “نما”

این نرم افزار به نوعی طراحی شده که بعد از اینکه نقاط درج فاکتورهای امنیتی اسکناس و ایران چک نمایان شد و لمس آن توسط کاربر صورت گرفت، اطلاعات مرتبط با آن به صورت همزمان در قالب متن ، تصویر و فایل صوتی فراهم می گردد.

نرم افزار نما می تواند اسکناس ها و ایران چکهای که در سال های اخیر چاپ شده اند را شناسایی کند که هم به شکل انلاین بوده و هم افلاین این امکان محیا می باشد. دقت داشته باشید که ایران چک های ۵۰۰۰۰۰ ریالی جدید و قدیم، اسکناس‌های ۵۰۰۰ ریالی، ۱۰۰۰۰ ریالی، ۲۰۰۰۰ ریالی، ۵۰۰۰۰ ریالی و ۱۰۰۰۰۰ریالی، ایران‌چک ۱۰۰۰۰۰۰ ریالی در این نرم افزار قابل تشخیص است. کاربرانی که در طی این سال ها از این نرم افزار استفاده کرده اند تا حد زیادی از عملکرد این نرم افزار راضی بوده اند.

برای دانلود می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و با توجه به سیستم عامل گوشی خود (اندروید یا IOS) اقدام به دریافت فایل و نصب آن بر روی دستگاه هوشمند خود نمایید.

برای دانلود کلیک کنید

 

قابلیت های استفاده از اپلیکیشن نما

دقت داشته باشید که این نرم افزار کاربرپسند و یک نرم افزار تعاملی به شمار می رود که صرفا در جهت اطلاع رسانی بهینه و مطلوب طراحی شده و نمی تواند اسکناس جعلی را از غیر جعلی شناسایی نماید. البته همانطور که اشاره کرده ایم نرم افزارهای وجود دارد که کمک می کند اسکناس جعلی را از غیرجعلی شناسایی کنید ولی برای تشخیص دقیق کاربران خود باید به صورت کامل از نشانه های اسکناس ها اگاهی داشته باشند.

تکنولوژی واقعیت افزوده از جمله تکنولوژی های نوینی می باشد که در حوزه فناوری اطلاعات وجود دارد و به می توان گفت که نوعی هوش مصنوعی به شمار می رود. همان طور که از نام آن می توان متوجه شد در این نوع تکنولوژی چیزی به اسم ” واقعیت ” افزوده میگردد. به این معنی که چنین تکنولوژی با استفاده نمودن از دوربین گوشیهای هوشمند به سوژه دوربین عنصرهای مثل سمعی و بصری در قالبهای دو و سه بعدی و فاکتورهای گرافیکی را اضافه مینماید. مثلا اگر برای این اپلیکیشن یک کاغذ سفید معرفی شود می توان در صفحه نمایش گوشی که دوربینش به سمت کاغذ گرفته شده ،تصویرگرافیکی دلخواهی مثل ماکت نیروگاه یا فیلم و… را مشاهده کرد.

کیف پول سخنگو

در کافه بازار شما می توانید نرم افزارهای مختلفی را برای گوشی اندرویدی خود دانلود کنید.سیستم عامل اندروید برای کم بینایان و نابینایان امکانات مناسبی را فراهم کرده است. در این سال ها این کاربران توانسته اند به جمع افرادی بپیوندند که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند. ولی متاسفانه در کشور ما نابینایان و کم بینایان نمی تواند به خوبی اسکناس هایمان را تشخیص بدهند و کمی این موضوع برایشان دشوار است.

اپلیکیشن کیف سخنگو

شاید بتواند گفت فرسودگی اسکناس ها یکی از اصلی ترین دلایل عدم تشخیص اسکناس به وسیله ی این افراد است که می تواند منجر به بروز مشکلات زیادی در زندگی آن ها شود. این دسته از افراد می توانند نرم افزار ” کیف پول سخنگو” را دانلود کنند و به اسانی اسکناس های رایج و چک پول 50 هزار تومانی را تشخیص بدهند. همچنین اگر نیاز داشتند بتوانند اسکناس های دیگر مانند دلار،یورو یا دیگر ارزها را تشخیص بدهند. می توانید در ادامه این اپلیکیشن را دانلود کنید.

برای دانلود کلیک کنید

5/5 - (2 امتیاز)

نظرات در مورد : راهکار تشخیص پول و چک پول و دلار تقلبی از اصل با اپلیکیشن گوشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *