جدیدترین بسته اینترنت همراه اول / عرضه بسته اینترنت شبانه با حجم نامحدود

همراه اول

درآخرین اخبار همراه اول درباره ارائه بسته اینترنت شبانه با حجم نامحدود به عنوان جدیدترین سرویس برای کاربران اطلاع رسانی کرد.
مدتی است که کاربران پس از بهبود وضعیت شبکه نسل سوم تلفن همراه داخل شهرها،به استفاده از اینترنت همراه روی خوش تری نشان می دهند و حتی برای مصارف داخلی نیز استفاده از مودم 3G به همراه سیمکارت را به سرویس ADSL ترجیح می دهند.
اگرچه نسل سوم شبکه تلفن همراه سرعت بسیار خوبی را در بیشتر مناطق ارائه می کند و از این رو کاربران را رو به سوی خود جذب کرده است،اما قیمت بالای آن اجازه دریافت فایل های با حجم بالا را نمی دهد،از این رو کاربران نمی توانند آنطور که باید از سرعت بالای این سرویس استفاده کنند.
پس بهترین پیشنهاد برای این مورد می تواند ارائه بسته اینترنتی نامحدود درساعاتی خارج از اوج مصرف باشد.

بسته جدید همراه اول قیمتی ثابت برای تمامی کاربران ندارد و مشابه با سرویسی که ایرانسل با کد *4444*1# به کاربران ارائه می کند،این بسته نیز برای هر مشترک منحصر به فرد تعیین می‌شود و به کاربر اجازه می دهد تا طی یک روز و از ساعت ۲ تا ۷ صبح از این سرویس به ازای مبلغ مشخص شده استفاده کند.گفتنی است مشترکان می توانند بسته نامحدود را به صورت همزمان با سایر بسته های اینترنت فعال کنند.

برای فعالسازی کافیست تا کد *1000# را ارسال کرده و منوی آن را دنبال کنید (طرح اینترنت شبانه نامحدود شماره2 می باشد)
همچنین طرح مکالمه نامحدود (هدف رو بزن) برای هر دو گروه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول و نیز مشترکین جدید نیز از طریق این کد فعال می شود.
کاربران قادرند هر دو بسته مکالمه و اینترنت شبانه نامحدود را به طور همزمان فعال کنند. بسته اینترنت نامحدود شبانه تنها یکبار در طول شبانه روز برای مشترک فعال می شود.

Untitledاین نکته را مدنظر داشته باشید که اگر مشترک همزمان بسته اینترنت با هدیه شبانه را فعال کرده باشد، اولویت با بسته ای است که زمان کمتری تا پایان آن باقیست.
آخرین نکته در مورد این بسته این است که بسته های اینترنت نامحدود شبانه مانند بسته مکالمه نامحدود، به صورت خودکار تمدید نخواهند شد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  کد فعال سازی اینترنت همراه اول

نظرات در مورد : جدیدترین بسته اینترنت همراه اول / عرضه بسته اینترنت شبانه با حجم نامحدود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *