آنتی ویروس پادویش

باز هم سامسونگ، باز هم انفجار، باز هم یک پرچمدار / انفجار یک S7 edge هنگام شارژ شدن

مدتی از زمان عرضه گلسی نوت 7 که به عقیده برخی بهترین گوشی اندروید حال حاضر دنیا است می گذرد.در این مدت بخاطر ویژگی های بسیاری که در مقایسه با مدل های قبلی همراه داشته نوت 7 محبوبیت روزافزونی نزد کاربران داشته است تا اینکه طی 10 روز گذشته، انفجار دو دستگاه نوت 7 شوک عجیبی به بازار این مدل وارد نموده است.گفتنی است هر دو حادثه در زمان شارژ شدن گوشی اتفاق افتاده است.

چنانکه نگاه کاربران به سمت و سوی نوت 7 و مشکلات آن رفته بود، یک عامل پرت کننده حواس قوی از راه رسید! انفجار یک S7 edge تنها چیزی بود که سامسونگ بدان احتیاج داشت تا بازار فروش محصولات پرچمدار آن کاملا زیر سوال برود.
از قرار معلوم یک کاربر دارنده S7 که گوشی همراهش منفجر شده، ادعا نموده تلفن هوشمندش در حالی منفجر شده که تمامی دستکاه های مورد استفاده توسط وی اصل و ارجینال سامسونگ بوده، اما شب گذشته بعد از متصل نموده گوشی خود به برق ، نیمه شب با صدای انفجار و ذوب شدن گوشی از جا برخواسته است.

Samsung-Galaxy-S7-edge-catches-on-fire-while-being-rechargedبه نظر شما این مورد بجز بدشانسی سامسونگ، با مورد پیش آمده در مورد نوت 7 در ارتباط است؟ بطور یقین خیر.باتری های استفاده شده در این دو مدل کاملا متفاوت هستند.علاوه بر آن، از زمان عرضه S7 بیش از 6 ماه میگذرد پس به هیچ عنوان نمی توان این دو حادثه را به یکدیگر ربط داد.گوشی نوت 7 طی 18 روز اول عرضه با 35 مشکل اساسی درباره باتری مواجه شده و از همین رو شرکت را به بازپس گیری محصولات فروخته شده محبور نموده است، از همین رو مشخص است که انفجار این S7 از روی اتفاق و همانند حوادث پیشین استثنا بوده، اما انفجار دو دستگاه نوت 7 طی یک هفته کاملا ناشی از نقص فنی بوده است.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  شکایت از سامسونگ، این بار بخاطر انفجار یک گوشی بجز نوت 7 !!

نظرات در مورد : باز هم سامسونگ، باز هم انفجار، باز هم یک پرچمدار / انفجار یک S7 edge هنگام شارژ شدن

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *