عكس هاي بيشتر از سوني اکسپریا Z5

عكس هاي بيشتر از سوني اکسپریا Z5

با تازگی عکس های جدید از دو گوشی هوشمند جدید شرکت سونی دیده شده است. این عکس ها مربوط به سونی اکسپریا Z5 و سونی اکسپریا Z5 Compact میشوند که به بیرون درز کرده اند. این عکس ها توسط @ViziLeaks ارائه شده اند و در حال حاضر نمای کناری دو گوشی که ذکر شد در این عکس قابل مشاهده است.

عكس هاي بيشتر از سوني اکسپریا Z5

این عکس ها نگاهی به قسمت کناری سونی اکسپریا Z5 و سونی اکسپریا Z5 Compact دارند و میتوان در همین نیم نگاه به اختلافی که بین این دو دستگاه وجود دارد پی برد. در مورد زمان معرفی این دو محصول شایعه شده است که در ماه آینده طی مراسمی در IFA 2015 معرفی خواهند شد.

عكس هاي بيشتر از سوني اکسپریا Z5

در مورد زمان دقیق آن هم اطلاعاتی موجود است که گفته میشود سونی کنفرانس مطبوعاتی خود را در IFA 2015  برگزار خواهد کرد و روز آن برابر با 2 سپتامبر خواهد بود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری هم در مورد این دو گوشی هوشمند موجود است.

پیش از همه باید گفت مشخصاتی که عنوان میشود کاملا رسمی و دقیق نیست پس با اینکه احتمالش کم میباشد اما ممکن است که این مشخصات دست خوش تغییراتی بشوند. در مورد سونی  Z5 شایعاتی وجود دارند که این گوشی با یک صفحه نمایش با رزولوشن QHD 2560 x 1440 ، میاید. همچنین این دستگاه یک حسگر اثر انگشت هم خواهد داشت. حسگری که در +Z3 قولش داده شده بود اما عملی نشد. اینها تمام چیز هایی هستند که ما تا کنون راجب این گوشی میدانیم.

همانطور که قبلا هم گفته بودیم این گوشی ها تغییراتی زیادی نسبت به نسل پیش از خود خواهند داشت. هنوز اطلاعات دقیقی در مورد دو گوشی سونی اکسپریا Z5 و سونی اکسپریا Z5 Compact وجود ندارد. اطلاعات بیشتر در زمان نزدیک تری به رونمایی معرفی خواهند شد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوشی های اکسپریا Z5 ، اکسپریا Z5 کامپکت و اکسپریا Z5 پریمیوم رونمایی شدند(بررسی)

نظرات در مورد : عكس هاي بيشتر از سوني اکسپریا Z5

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *