گوشی جدید هواوی Honor 4A

گوشی جدید هواوی Honor 4A

شرکت هواوی تلفن های همراه موفقی تولید کرده به رغم تولید مدل های فراوان اما همه ی محصولات این شرکت فروش بسیار خوبی را تجربه کردند. Huawei Honor 7 هم از این قاعده مستثنا نبود با ورودش به بازار بسیاری از آمار ها را زیر و رو کرد.اکنون که مدتی از معرفی این گوشی میگذرد این تولید کننده این مدل جدید از خانواده ی Honor را به اسم Huawei Honor 4A معرفی میکند.این دستگاه ممکن است در 30 تیر در طول جشنواره ی تابستانی انجام شود و در حالت دوم زمانی بین 30 تیر و 1 مرداد این اتفاق خواهد افتاد.

گوشی جدید هواوی Honor 4A

پرده بر داری از از کهکشان چینی 4A در پکن برای اولین بار انجام خواهد شد. و یک جفت از هنرمندان چینی برای این تازه وارد ، آهنگ چینی دونگ یه پنگ و دن را خواهند خواند! البته این یک کار غیر معمول هم برای این گوشی نیست چرا که در تیزر تبلیغاتی این گوشی آلات موسیقی زیادی دیده میشود و اینها همه نشان میدهند که 4A به طور کلی یک دستگاه موسیقی محور خواهد بود.

علاوه بر این کشف ، از 4A چینی انتظار میرود در طول انجام این جشنواره تخفیفات و فروش های ویژه ای برای این دستگاه معرفی شود.مشخصات بیشتر موجود نیست هرچند حد اکثر تا 30 تیر این دستگاه معرفی خواهد شد و به شکل رسمی دارایی های گوشی ذکر خواهد شد.

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  در MWC امسال چه گوشی هایی معرفی می شوند

نظرات در مورد : گوشی جدید هواوی Honor 4A

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *