آشنایی با تلفن های لطیفه گو

تلفن لطیفه گو

آشنایی با تلفن های لطیفه گو : تلفن های گویایی که امروزه در برنامه های تلوزیونی معرفی میگردد یکی از تکنولوژی هایی است که جدیدا به کمک بستر های مبتنی بر ویپ راه اندازی می شود . تلفن لطیفه گو یکی از موضوعاتی است امروزه کاربران تلفن های ثابت می توانند بصورت تلفنی از ربات های لطیفه گوی این سامانه ها استفاده نمایند . در این مطلب شماره تلفن های تلفن های لطیفه گو در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است با زوم تک همراه باشید.
خنده را می توان یک پاسخ فیزیولوژیک به شوخ طبعی دانست . خنده از دو مولفه تولید اصوات و ژست ها برگرفته شده است . امروزه در میان این همه مشکلات و مشغله های مختلف زندگی نیاز است تا کمی برای خندیدن فرصت بگذاریم . شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در زمان خنده چه اتفاقاتی برای شما می افتد :
1)عضلات صورت منقبض می شود .
2) در خنده های شدید سبب تحریک غدد اشکی می شود .
3) بدن شل می شود و کنترل عضلات بدن نیز خارج می گردد .
4) تحریک پذیری عضله اصلی که سبب بالا بردن لب بالا می شود اتفاق می افتد .
با این مقدمه همه می دانیم خنده برای سلامتی و نشاط جامعه امری ضروری می باشد . امروزه شماره های مختلفی راه اندازی شده است که تنها با شماره گیری کردن آنها می توانیم دقیقه ها به گوش دادن لطیفه های شاد بپردازیم . هزینه تماس در این شماره ها بصورت دقیقه ی برای تماس گیرنده محاسبه میشود . گاه دیده شده برگزاری مسابقه های در این تماس ها سبب می شود که تماس گیرنده در زمان های متعدد به گوش دادن لطیفه های مختلف بنشیند . اگر شما هم دوست دارید برای سرگرمی و علاقه های خود لطیفه های خنده داری بشنوید می توانید با شماره های که در ادامه برای شما ذکر کردیم تماس بگیرید و لذت ببرید و بخندید .

لطیفه گوی قلقلک تهران

9099071460
9092301404 سراسری
9099071404 موبایل
99221404
قلقلک شیراز 6040

3.5/5 - (12 امتیاز)

نظرات در مورد : آشنایی با تلفن های لطیفه گو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *