معایب تندر 90 ذره بین

تندر 90

معایب تندر 90 : تندر 90، ال 90، لوگان، پارس تندر و … نام هایی است که برای یک خودروی فرانسوی در ایران گذاشته شده است و می توان هم اکنون این خودرو را به عنوان بهترین های بازار دانست ولی در ادامه می خواهیم ثابت کنیم که آنقدرها هم بهترین نیست!

بررسی معایب تندر 90

این خودرو در دو شرکت خودروسازی ایران خودرو و پارس خودرو تولید می شود که بسیاری از افراد تندر 90ای که در پارس خودرو تولید می گردد را مرغوب تر می دانند و هر کس دلایل مختلفی را برای این موضوع اذعان می نماید. در ادامه به معایب این خودروی مونتاژ ایران خودرو خواهیم پرداخت.

نیمکت های تندر 90 !

معایب تندر 90  : یکی از ایرادات تندر 90 صندلی های این می باشد، زیرا طراحی آن ها به صورتی است که در مسیرهای طولانی سبب خستگی سرنشینان می شوند و در این خصوص در میان طراحان خودروهای خارجی این موضوع وجود دارد که باید طراحی صندلی خودروها به صورتی باشد که افراد در مسیرهای طولانی احساس خستگی ننمایند و این موضوع بیشتر در صندلی های عقب تندر 90 مشاهده می شود که قابل مقایسه با نیمکت می باشد!


مقالات مرتبط: معایب دنا پلاس


تندر 90

زشت!!!

واقــــــعا طراحی تندر 90 زیبا نیست و اصلا قابل هضم نمی باشد (حتی با 1 کیلو عسل…!) و مخصوصا با قیمت بالایی که دارد حتی نسبت به سایر خودروهای تولید داخل نیز هیچ رخ متمایزی ندارد و اصلا نمی توان در دسته ی خودروهای زیبا قرار داد. اگر بتوان به طراحی جلوی خودرو عادت کرد به هیچ عنوان نمی توان چراغ های بلند بی قواره ی عقب آن را تحمل کرد!


مقالات مرتبط : معایب آریو زیر ذره بین


تندر 90

سیستم صوتی در حد رادیو!

سیستم صوتی تندر 90 دارای 4 اسپیکر می باشد که دو اسپیکر آن در قسمت جلویی خودرو و دو اسپیکر دیگر در پشت خودرو قرار گرفته است و امکانات دیگری ندارد، حتی امکان پخش فلش و بلوتوث نیز بی بهره می باشد و حتی راننده اگر از AUX استفاده نماید، امکان پاسخگویی به تماس را ندارد ولی موضوع جالبی که وجود دارد این است که حتی زمانی که صدای ضبط خودرو کم می باشد اگر در بیرون از آن قرار داشته باشید صدای ضبط آن را می شنوید!

تندر 90

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معایب تندر 90 ذره بین

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *