آنتی ویروس پادویش

درآمد امید کردستانی به عنوان رئیس هیئت مدیره توییتر چقدر خواهد بود؟

twitter-inc-gets-omid-kordestani

در خبری که پیشتر در زوم تک درباره جذب امید کردستانی توسط توئیتر منتشر شد خواندیم که این شرکت توانست توانست مشاور ارشد قسمت تجاری آلفبات که آقای امید کردستانی بود را به شرکت خود بیاورد.

توییتر برای جلب نظر وی حقوق خوبی معادل سالیانه ۵۰٫۰۰۰ دلار به وی پرداخت خواهد کرد و گزینه‌ای نیز وجود دارد تا وی ۱.۲ میلیون سهم از توییتر را نیز علاوه بر حقوق دریافتی مال خود کند.گفتنی است کردستانی بالاترین پرداختی گوگل را در سال ۲۰۱۴ به خود اختصاص داده بود، به طوری که در سال ۲۰۱۴ بیش از ۱۳۰ میلیون دلار به عنوان دستمزد تنها برای یک سال دریافت کرده است.

جک دورسی، که هفته گذشته به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت انتخاب شده بود، در حالی آقای کردستانی را به خدمت گرفت که چندی قبل از آن ۳۳۶ نفر از کارکنان خود را برکنار کرده بود که این تعداد ۸ درصد از کارکنان توییتر را تشکیل میدادند. جالب است بدانید که پس اعلام اینکه آقای امید کردستانی به استخدام توییتر درآمد ، ارزش سهام این کمپانی ۲.۶ درصد افزایش پیدا کرد. کردستانی سهام خود را در دو قسمت ۸۰۰٫۰۰۰ و ۴۰۰٫۰۰۰ دریافت خواهد کرد. دریافت بخشی از این سهم منوط بر باقی ماندن کردستانی در توییتر در چهار سال آینده و بخش دیگر آن مربوط به دست یافتن به اهداف تعیین شده برای توییتر است.
گفتنی است این میزان سهم به بالا و پایین رفتن ارزش سهام توئیتر نیز بستگی دارد و ممکن است طبق کاهش یا افزایش ارزش این سهام سهم کردستانی نیز تغییر کند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع :

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  امید کردستانی به رئیس هیئت مدیره توییتر منصوب شد

نظرات در مورد : درآمد امید کردستانی به عنوان رئیس هیئت مدیره توییتر چقدر خواهد بود؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *