پادویش

آیا درگاه شارژر در آیفون های 2018 وجود ندارد؟

آیفون

کمپانی اپل هر ساله در شهریور ماه از سری جدید گوشی های خود رونمایی به عمل می آورد که امسال نیز بر طبق سال های گذشته این کمپانی قصد دارد از آیفون های 2018 رونمایی به عمل آورد. اما موضوعی که در این خصوص مطرح می گردد مسئله ی ویزگی ها و ابعاد این آیفون ها می باشد. اساسا کمپانی اپل هر سال از یک ایده ی جدید برای تولید گوشی های آیفون خود استفاده می نماید.

کمپانی اپل در زمان تولید آیفون 10در نظر داشت که درگاه اتصال یو اس بی لایتنینگ (Lightning) آیفون خود را حذف نمود و یک گوشی بدون درگاه اتصال به بازار عرضه نماید. در این حالت همچنان این بخش به طور کلی حذف نشده است. یکی از عادت های کمپانی اپل در تولید محصولاتش همیشه اینگونه بود که بر خلاف جریان رایج بازار، قابلیتی قدیمی و جا افتاده را به یک باره از محصولاتش حذف می نماید و به وضوح چنین مسئله ای را در حذف سنسور اثر انگشت و همچنین جک ۳.۵ میلی‌ متری هدفون در گوشی آیفون 10 مشاهده کردیم.

با توجه به اینکه در آن زمان چنین ویژگی کنار گذاشته شده بود اما این موضوع به معنای استفاده از این ایده در آیفون‌های بعدی نمی باشد. هم اکنون مهندسان کمپانی اپل در حال بهبود تکنولوژی های مرتبط با شارژ بی‌ سیم گوشی‌ های این کمپانی می باشند و احتمالاً نه برای امسال، بلکه برای آیفون‌ های سال آینده نیز می‌ توانیم منتظر چنین تغییراتی در گوشی‌ های اپل باشیم.

کمپانی اپل در نظر دارد که برای سال جاری سه گوشی آیفون جدید را به بازار عرضه کند که یکی از آن‌ ها جانشین آیفون 10و دیگری هم صرفاً مدلی با اندازه‌ی بزرگ‌ تر می باشد. همچنین منابع داخلی این کمپانی خبر از کارکردن این کمپانی بر روی قابلیت شارژ بی‌ سیم موسوم به AirPower این کمپانی داده است و همچنین بیان کرده‌ اند که کمپانی اپل در نظر دارد که این قابلیت را برای ماه ژوئن و برای محصولات جدید خود به بازار عرضه نماید، بر این اساس به دلیل مشکلات حرارتی بیش از حد این محصول، عرضه آن را برای انجام یک سری آزمایش نهایی تا ماه سپتامبر به عقب افتاده است.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیا درگاه شارژر در آیفون های 2018 وجود ندارد؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *