گوشی های اندروید 64 بیتی در کریسمس سال بعد ارائه خواهد شد.

گوشی های اندروید 64 بیتی

براساس اعلام کمپانی ARM این کمپانی برای بالا بردن سرعت گوشی های اندرویدی تا سال آینده در تلاش خواهد بود تا پردازنده گوشی های اندرویدی را بر پایه 64 بیت ارائه خواهد کرد. گوشی های اندروید 64 بیتی , گوشی هوشمند , گوشی 64 بیت

گوشی های اندروید 64 بیتی
گوشی های اندروید 64 بیتی

این خبر هیجان خاصی را در دنیای گوشی های هوشمند ایجاد کرد ، با تولید تراشه های 64 بیتی برای گوشی های هوشمند انقلابی بزرگ در صنعت گوشی های هوشمند اتفاق خواهد افتاد البته در سال 2013 هم برخی از شرکت های مطرح تولید کننده گوشی های هوشمند همچون اپل هم از ارائه گوشی های هوشمند و تبلت های 64 بیتی خبر دادند.

ولی این اولین بار است که کمپانی های سازنده تراشه های گوشی های هوشمند مخصوصا گوشی های اندردیدی به دنبال ارائه گوشی های اندرویدی 64 بیتی هستند.

سال گذشته کمپانی اپل هم اعلام کرد در نسل آینده آیفون ها از تراشه های 64 بیتی استفاده خواهد کرد. در حقیقت اپل در تراشه ها و چیپست های A7 خود از این تکنولوژی بهره جسته است . این تکنولوژی باعث افزایش سرعت عملکرد دستگاه های هوشمند می شود.

مدیر شرکت ARM در یک مصاحبه خبری اعلام کرد ما به دنبال تولید تراشه های 64 بیتی تا کریسمس آینده هستیم و به احتمال قوی یکی از هدایای ما به کاربران گوشی های هوشمند در سال آینده پردازنده های 64 بیتی در گوشی های اندرویدی خواهد بود ، وی افزود معماری این پردازنده ها بگونه ای خواهد بود که سرعت پردازش سیستم عامل اندروید را افزایش خواهد داد ، در حقیقت این عملکرد باعث بهبود عملکرد گوشی ها و دستگاه های گجتی در آینده خواهد شد.

ازمزایای دستگاه های هوشمند 64بیتی بالا بودن عمر باتری ، سرعت بالا در اجرای اپلیکیشن ها و چندین ویژگی جدید و مفید برای کاربران را به ارمغان خواهد آورد ، گفتنی است با ارائه این دستگاه های هوشمند اپلیکیشن ها اندرویدی هم باید براساس این پردازنده ها طراحی گردند و این خود هم باعث افزایش بیش از بیش سرعت  گوشی های خواهد شد.

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بازی کلش آف کلنز

نظرات در مورد : گوشی های اندروید 64 بیتی در کریسمس سال بعد ارائه خواهد شد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *