آنتی ویروس پادویش

معرفی سایت ایران کنسرت

ایران کنسرت

معرفی سایت ایران کنسرت : فعالیت این موسسه از سال 1376 آغاز شده است و در زمینه های متفاوت موسیقایی مانند اجرا و برگزاری کنسرت و همایش،دریافت مجوز شعر و آلبوم،تهیه نمودن آثار صوتی و تولید آن ، فروش بلیط همه ی تمامی تئاترها و کنسرت ها و … فعالیت داشته اند. شما با ورود به  این وب سایت (ایران کنسرت) می توانید به صورت اینترنتی بلیت کنسرت و تئاتر را خریداری نمایید.

نحوه ی خرید بلیت

معرفی سایت ایران کنسرت : در این وب سایت شما به راحتی می توانید برای خرید بلیت اقدام کنید. زمانی که به وب سایت وارد می شوید با قسمت های مختلفی روبرو می شوید که شامل کنسرت های پاپ تهران ، کنسرت های سنتی کلاسیک و تلفیقی تهران ، تئاترها ، جنگ ها و همایش و … می باشد و شما با کلیک بر روی هر کدام می توانید اطلاعات کاملی در مورد آنها و زمانشان بدست بیاورید.

به عنوان مثال با کلیک بر روی کنسرت های پاپ تهران شما مجموعه کنسرت ها این بخش را مشاهده می کنید که با کلیک بر روی خواننده دلخواه ، اطلاعاتی درمورد تاریخ اجرا ، ساعت و قیمت بلیت ها و سالن اجرا به شما داده می شود و اگر تمایل به رفتن به کنسرت را داشته باشید می توانید برای خرید اینترنتی اقدام کنید. البته جالب است بدانید که شما می توانید قسمتی از یک اهنگ خواننده مورد نظر را در همان صفحه کنسرت گوش دهید.

شما می توانید خرید های اینترنتی خود را در وب سایت ایران کنسرت نیز پیگیری نمایید.

کانال تلگرام ایران کنسرت

اگر می خواهید روزانه تیزرکنسرت ها و اطلاعات مختلف را در رابطه با آنها بدست بیاورید می توانید در کانال تلگرام ایران کنسرت عضو شوید.(پس از کلیک بر روی لینک زیر به کانال تلگرام هدایت می شوید که باید گزینه Join در پایین صفحه را کلیک نمایید تا عضویت شما در این کانال تکمیل شود).

کانال تلگرام: https://telegram.me/iranconcertofficial

2.8/5 - (5 امتیاز)

بیشتر بخوانید  دانلود اپلیکیشن بیرصدا | دانلود اپلیکیشن Bir3da 1.03

نظرات در مورد : معرفی سایت ایران کنسرت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *