پادویش

کاربران آیفون 8 پلاس از شنیدن صدایی مزاحم در هنگام تماس تلفنی خبر می‌دهند

آیفون 8 پلاس

خریداران آیفون 8 پلاس ادعا می کنند که در حالی که تماس گرفته و دریافت می کنند، صدایی مزاحم (شبیه به ترک خوردن شیشه) می شنوند. در روز جمعه یک عضو از انجمن MacRumors بحثی در مورد مسئله سر و صدای مزاحمی که او در آیفون ۸ پلاس با آن مواجه شده بود، ایجاد کرد. از آن به بعد تعدادی از کاربران آیفون ۸ پلاس از ایالات متحده آمریکا، استرالیا و اروپا در این موضوع ابراز نظر کرده و گفتند که آن ها نیز با همین مشکل مواجه هستند.

نویز و سر و صدا را می توان از طریق گوشواره های (اسپیکر) آیفون 8 پلاس تنها در هنگام برقراری یا دریافت تماس تلفنی شنید، با این حال وقتی که هدفون ها متصل می شوند یا اگر از بلندگو گوشی استفاده کنید، این مشکل رخ نمی دهد. این موضوع نشان می دهد که ممکن است مشکل در یک سخت افزار مربوط به گوشی باشد.

اگر این مشکل سخت افزاری می بود، می بایست حتی هنگام استفاده از بلندگوی گوشی نیز صدای خرد شدن یا همان نویز شنیده می شد ولی این در حالی است که این مشکل حتی به حامل های شبکه هم مرتبط نیست زیرا هنگام استفاده از FaceTime هم می توانید این صدای مزاحم را بشنوید. از این رو به احتمال زیاد  این مسئله می تواند یک مشکل نرم افزاری باشد.

همچنین مشخص شده است که این سر و صدای مزاحم حتی زمانی که از  WiFiو یا 4G نیز استفاده می کند باز هم وجود دارد. تیم پشتیبانی اپل از این مسئله آگاه شده است و پیشنهاد کرده که کاربران با بازگرداندن گوشی خود به تنظیمات کارخانه از طریق تنظیم مجدد کارخانه و استفاده از پشتیبان iCloud ،برای حذف اطلاعات موجود در گوشی، راه اندازی مجدد انجام دهند. با این حال برخی از کاربران هنوز حتی پس از این کار هنوز هم مشکل دارند.

کاربرانی که حتی پس از انجام راه حل هایی که گروه پشتیبانی این شرکت داده بود باز هم با مشکل مواجه بودند به شدت ناراضی هستند.

شرکت کوپرتینو از این مشکل آگاه است و گزارش شده است که در زمینه اصلاح این موضوع به سختی مشغول به کار است و قول داده است که اگر این موضوع فقط یک مسئله نرم افزاری باشد احتمال دارد از طریق یک بروزرسانی در طی روز های آینده حل شود.

بیشتر بخوانید  طبق گفته ی تحلیلگر ارشد شرکت اپل پیش سفارش آیفون 8 و آیفون 8 پلاس کمتر از حالت معمول است

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : کاربران آیفون 8 پلاس از شنیدن صدایی مزاحم در هنگام تماس تلفنی خبر می‌دهند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *