پادویش

آیفون 7 بدنه ای قوی تر از آیفون های کنونی خواهد داشت

آیفون 7 بدنه ای قوی تر از آیفون های کنونی خواهد داشت

چند روز پیش بود که آیفون 6 اس رسما عرضه شد و اکنون علاقه مندان اقدام به خرید این گوشی جدید شرکت اپل میکنند. اما از هرچه بگذریم ، شایعات برای نسل بعد همیشه وجود دارند ! در کمال تعجب پس از گذشت چند روز از تولد آیفون 6 اس ، گزارشی تهیه شده که از مشخصات آیفون 7 خبر میدهد . بنابر گزارش موجود ، آیفون 7 از جنس مقاوم تری نسبت به آلومینیوم سری 7000 بهره خواهد برد.

این یک گزارشی بود که در چین منتشر شد. بر اساس این گزارش ، اپل قصد دارد که بدنه ی مقاوم تری برای آیفون 7 تولید کند و برای انجام این کار ، تصمیم گرفته تا از جنس مقاوم تری نسبت به آلومینیوم سری 7000 که در آیفون 6 اس وجود داشت استفاده کند.

شاید تصور کنید که استفاده از فلزی قوی تر کاری بیهوده خواهد بود و استحکامی بیشتر از آیفون 6 اس نیاز نیست . اما استفاده از بدنه ای با جنس متفاوت میتواند باعث ضد آب شدن این محصول شود. آیفون 6 اس را نیز میتوان تا حدودی ضد آب دانست ، چرا که برخی از منابع تایید کرده اند میتواند به مدت یک ساعت در آب دوام بیاورد ، اما همانطور که میدانید اپل هیچ گاه از ضد آب بودن گوشی جدید خود خبر نداد.

در ادامه ، این گزارش به تولید نسخه های متفاوت تری از آیفون 7 اشاره میکند. گفته شده که آیفون7 قرار است که در نسخه ی دو سیم کارت هم عرضه شود و همانطور که اشاره شد این گوشی ضد آب خواهد بود. البته طبق گفته ی منبع ، در تعداد محدود تولید خواهد شد.

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیفون 7 بدنه ای قوی تر از آیفون های کنونی خواهد داشت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *