پادویش

آزمایش حذف نمایش لایک های اینستاگرام در ایالات متحده

آزمایش حذف نمایش لایک های اینستاگرام در ایالات متحده

طبق گفته TechCrunch، آزمایش حذف نمایش لایک های اینستاگرام در ایالات متحده نیز اجرا شده است. در این تست، تعداد “لایک” هایی که یک پست دریافت می کند،  از همه مخفی می شود به جز شخصی که پشت را منتشر کرده است. مدیرعامل اینستاگرام، Adam Mosseri، این موضوع را در کنفرانس Wired25 در سانفرانسیسکو روز جمعه فاش کرد. وی گفت : ایده این است که سعی کنیم فضایی ایجاد کنیم که کمتر رقابتی باشد و موجب کاهش اضطراب کمتر اعضا شود تا افراد بتوانند در ارتباط با افرادی که دوستشان دارند و چیزهایی که از آنها الهام میگیرند، متمرکز شوند.

فرادرس

آزمایش حذف نمایش لایک های اینستاگرام در ایالات متحده

این اقدام بخشی از تلاش اینستاگرام برای جلوگیری از تبدیل شدن به توییتر دیگری است که در آن اعضا به دلیل اعتقادات سیاسی و مذهبی مورد حمله قرار میگیرند.  مخفی کردن “لایک” از آوریل در کانادا آغاز شد و دو ماه بعد به ایرلند، ایتالیا، ژاپن، برزیل، استرالیا و نیوزلند رسید. فیسبوک نیز آزمایش مشابهی را در ماه سپتامبر در استرالیا آغاز کرد.

آزمایش حذف نمایش لایک های اینستاگرام در ایالات متحده

شرکت HypeAuditor می‌گوید میزان لایک پست ‌های جدید در کشورهایی که این آزمایش در آن ‌ها اجرا شده کاهش پیدا کرده است. با آزمایش حذف نمایش لایک های اینستاگرام در ایالات متحده لایک اینفلوئنسرهایی که 5 تا 40 هزار فالوور دارند، در این مدت که این آزمایش در کشور آن ها صورت گرفته، افت لایک 3 تا 15 درصدی را تجربه کرده اند. در ژاپن اینفلوئنسرهایی که 1000 یا 5000 تا 1 میلیون دنبال کننده داشتند، شاهد کاهش 6% لایک خود بوده اند. بیشترین کاهش لایک ها در طول آزمایش برزیل رخ داد که تعداد لایک های اینفلوئنسرهای آن ها با 100000 تا 1 میلیون فالوور با کاهش 28.33% روبرو شده اند.

آزمایش حذف نمایش لایک های اینستاگرام در ایالات متحده

اینکه آیا اینستاگرام ویژگی حذف نمایش تعداد لایک ها را دائمی کند یا نه، تاثیرات زیادی روی شرایط حال حاضر اینفلوئنسرها خواهد داشت. اینفلوئنسر شغلی است که روی تعداد لایک ها و دنبال کنندگانش میگذرد. و اگر آزمایش ها ثابت کنند اینفلوئنسرها بر اثر این ویژگی تاثیرات خود را از دست بدهند، ممکن است اینستاگرام تصمیم بگیرد که بلافاصله این آزمایش را متوقف کند. اینستاگرام نمیخواهد که اینفلوئنسرها این شبکه اجتماعی را ترک کرده و به سراغ شبکه اجتماعی دیگری بروند.

منبع : phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آزمایش حذف نمایش لایک های اینستاگرام در ایالات متحده

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *