ویژگی قفل با اثر انگشت به نسخه اندرویدی واتساپ رسید

ویژگی قفل با اثر انگشت به نسخه اندرویدی واتساپ رسید

با توجه به اینکه پیامرسان محبوب تلگرام با فیلتر درگیر است، شاهد کوچ بسیاری از کاربران این پیامرسان به سمت برنامه قدرتمند واتساپ هستیم. واتساپ یک پیامرسان قدرتمند و بسیار امن بوده که برای امنیت خود لایه های امنیتی قوی ایجاد کرده که مورد استقبال بسیاری از کاربران اندرویدی قرار گرفت. در سیستم عامل iOS واتساپ دارای ویژگی قفل با اثر انگشت بوده اما حالا در آخرین بروز رسانی واتساپ، این پیامرسان لایه دیگری از امنیت را برای دستگاه های اندرویدی معرفی می کند. جدیدترین بروزرسانی واتساپ به اندازه بسیاری از نسخه های قبلی بزرگ نیست، اما به لطف ویژگی هایی که ارائه می دهد، به همان اندازه مهم است. در حقیقت، تنها یک ویژگی جدید وجود دارد که جدیدترین بروزرسانی واتساپ برای اندرویدی ها محسوب می شود. کاربران اندروید خوشحال باشند چرا که ویژگی قفل با اثر انگشت به نسخه اندرویدی واتساپ رسید !

ویژگی قفل با اثر انگشت به نسخه اندرویدی واتساپ رسید

واتساپ چند روز پیش بعد از معرفی تاچ آیدی و فیس آیدی برای آیفون برای ارائه لایه امنیتی اضافی برای کاربران iOS، اعلام کرد که کاربران اندرویدی هنگام استفاده از ویژگی جدید قفل اثر انگشت، ایمن تر خواهند بود. مشخص است که ویژگی جدید قفل اثر انگشت به کاربران اندرویدی این امکان را میدهد تا واتساپ را با اثر انگشت خود قفل کنند و این ویژگی تنها در تلفن های اندرویدی پشتیبانی شده است.

ویژگی قفل با اثر انگشت به نسخه اندرویدی واتساپ رسید

از آنجایی که ویژگی قفل با اثر انگشت به نسخه اندرویدی واتساپ رسید ، شما میتوانید برای استفاده از این ویژگی جدید، آخرین نسخه واتساپ را دانلود کرده و در قسمت Settings/ Account/ Privacy روی گزینه Fingerprint lock ضربه بزنید. برای تایید اثر انگشت، به سادگی قفل با اثر انگشت روشن کنید تا تنظیم شود.

ویژگی قفل با اثر انگشت به نسخه اندرویدی واتساپ رسید

اگر این ویژگی جدید را در واتساپ خود مشاهده نکردید، به فروشگاه گوگل پلی رفته و در قسمت بروز رسانی از قسمت برنامه ها و بازی های من، واتساپ مسنجر خود را بروز رسانی کنید تا ویژگی جدید قفل با اثر انگشت این برنامه را بدست آورید.

منبع : phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آموزش افزایش سرعت گوگل کروم در دستگاه های اندروید

نظرات در مورد : ویژگی قفل با اثر انگشت به نسخه اندرویدی واتساپ رسید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *