آنتی ویروس پادویش

افزایش عضو کانال تلگرام “آموزش های کاربردی”

افزایش اعضای کانال تلگرام

چگونه می توانیم اعضای کانال خود را در تلگرام افزایش دهیم ؟ در این مقاله ترفند های افزایش عضو کانال تلگرام را برای شما آموزش خواهیم داد . با ما همراه باشید .تلگرام یکی از نرم افزار های است که امروزه کاربران زیادی آن را در گوشی تلفن همراه خود نصب کرده و از آن استفاده می کنند. کاربران زیادی نیز برای رونق دادن به کسب و کار خود را تلگرام استفاده می کنند و برای معرفی خودشان اقدام به ساخت یک کانال می نمایند اما سوال اینجاست آیا بالا بردن کاربر در تلگرام مثل ساخت کانال کار راحت و ساده ای است ؟

telegraaaamافزایش ممبر واقعی کانال تلگرام

در جواب باید به شما توضیح بدهیم که برای به ثمر رساندن کانال تلگرام خود باید ترفندهای را بکار بگیرید شما می توانید با مطالب این پست به افزایش تعداد کاربر خود کمک کنید . همانطور که همه ی ما می دانیم بالا بردن تعداد کاربر یکی از دغدغه های افرادی است که اقدام به ساخت کانال و گروه در شبکه های اجتماعی می کنند . راه کارهای برای بالا بردن تعداد ممبر از طریق ربات و …. صورت می گیرد این راهکارها نمی توانند زیاد مفید باشند اما یادگیری آنها خالی از لطف نیست . سعی کنید از راهکارهای استفاده کنید که بصورت استاندارد و با تاثیر باشد و از رفتن راهی بیهوده و وقت هدر دادن خودداری کنید . در این مقاله روش های مهم در افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد .

ترفند افزایش ممبر کانال تلگرام

آیا امکان دارد که به یکباره تعداد زیادی مخاطب را از لیست مانند فایل متنی و اکسل و …. وارد کانال کنیم ؟ در جواب این سوال پاسخ خیر است . می توانید فقط ۲۰۰ نفر از مخاطبین Mutual را به کانال اضافه  کنید . البته فعلا این قابلیت برای تلگرام محیا نشده است شاید بعدها این اتفاق بیوفتند .

ترفندی برای بالا بردن تعداد کاربر در کانال تلگرام :

گام اول ) وارد ربات @tchannelsbot  شوید .

گام دوم ) سپس باید دستور  add/ را اضافه کنید .

گام سوم ) باید آی دی خودتان را در این مرحله به ربات ارسال کنید

گام چهارم ) در این مرحله باید برای کانال خودتان یک نام انتخاب کنید ( نام دلخواه است مثال ترفندهای شبکه های اجتماعی )

گام پنجم ) حالا نوبت به آن می رسد که موضوع کانال خود را انتخاب کنید

گام ششم ) در این مرحله می توانید توضیحاتی در مورد کانال خود ارسال کنید مثلا ( ترفندهای تلگرامی – ترفندهای اینستگرامی و …. )

گام هفتم ) انتخاب زبان کانال است

گام اخر ) اگر شما مراحل گفته شده را به درستی انجام داده باشید باید با تصویر زیر روبرو شوید .

Congratulations!

Your channel submission was processed and it now appears on the ………..

تبلیغ در تلگراممی توانید به سایتhttp://tchannels.me/ بروید و روی لینک روبروی عبارت To check channel’s reviews کلیک نمایید و کانال خودتان را مشاهده کنید .

 • در سایتtchannels برای بالا آمدن کانال و امتیاز دهی  روبروی عبارت In order to get more ratings and appear higher in charts you can ask your users to follow the link to rate your channel کلیک نمایید  .
 • سایت  storebot دقیقا مانند همین سایت است ( از نظر قالب و کارکرد و کارایی و … ) ، در صورتی که با این سایت آشنایی داشته باشید به راحتی می توانید از این سایت هم استفاده کنید .

 

راهکار هایی برای افزایش ممبر کانال تلگرام

1) موضوع و هدفتان را مشخص کنید .

برای افزایش عضو کانال تلگرام در ابتدا باید بدانید که با چه هدفی می خواهید کانال بسازید ، هدفتان را از ساخت کانال مشخص کنید و بعد از اینکه کانال خود را ساختید به هیچ عنوان موضوع آن را تغییر ندهید یا اقدام به تغییر لینک آن نکنید . زیرا ممکن است با این کار تعداد زیادی از کاربران خود را که با هدف اول شما وارد کانال شده اند از دست بدهید . مثلا ممکن است شما یک کانال ورزشی را ساخته باشید و بعد آن را به طنز تغییر دهید ولی مخاطبین زیادی از این موضوع خوششان نیاد و کانال شما را ترک کنند . پس موضوع کانال یکی از موارد اصلی است که می تواند نقش مهمی در بالا بردن تعداد ممبر شما داشته باشد .

 

2) مطالب مناسب و با ارزش را ارائه دهید .

یکی دیگر از مواردی که بسیار بسیار مهم است ارائه نمودن مطالب با ارزش و مناسب است . شما با ارائه یک مطلب مفید و جذاب می توانید موجب بازنشر مطلب خود توسط اعضای کانال خود به دیگر گروه ها شوید که این کار خود می توانند سبب بالا رفتن ممبر کانال شما شود . در اینجا باید دقت داشته باشید که از توضیحات و لوگوی استفاده کنید که برای کانال شما مناسب باشد . سعی  کنید در پایان هر پستی که می گذارید ( شامل متن و تصویر ) ، از آی دی کانال ( شناسه ) یا URL ( لینک کانال ) استفاده نمایید تا اگر مطلب کانال شما توسط شخصی فوروارد شد آدرس کانال نیز وجود داشته باشد .

بیشتر بخوانید  کانال تلگرام تازه های تکنولوژی

دقت داشته باشید این راه حل یکی از بهترین راه حل های است که می تواند در پخش آدرس کانال شما مفید باشد .

3)در کانال های دیگر ، کانال خود را تبلیغ کنید .

یکی دیگر از راه حلی های که می تواند در این رابطه برای شما مفید باشد معرفی آدرس کانال و اطلاعات کانال خود در دیگر کانال ها است . می توانید در اینترنت سرچ کنید و کانال ها و وب سایت های را که اقدام به تبلیغ کانال های می نمایند ، را پیدا کنید و اقدام به انتشار آدرس کانال خود کنید مثلا در کامنت ها ادرس کانالتان را بگذارید . البته فراموش نکنید که می توانید از شبکه های اجتماعی دیگر مانند لاین ، فیس بوک و …. هم کمک بگیرید .

 

4) اقدام به تبادل با کانال های کنید که تعداد بالای کاربر داشته اند .

یکی از روش های که می تواند بسیار برای شما موثر باشد تبلیغ در کانال های است که ممبر زیادی داشته اند البته برخی از این کانال ها رایگان و برخی بصورت پولی برای شما تبلیغ انجام می دهند .

در این روش تبادل شما می توانید با مدیر کانال دیگر بر سر تبلیغ کانال های خود در کانال یکدیگر توافق کنید . این یکی از کارهای رایجی است که امروزه در بسیاری از کانال ها انجام می شود البته فراموش نکنید این کار در کانال های صورت می گیرد که معمولا از نظر ممبر تعداد یکسانی داشته اند .

نکته ) این کار را تا حدی انجام دهید که تکرار کننده و خسته کننده نباشد زیرا اگر زیادی از حد تبلیغ در کانال باشد کاربران خسته می شود و کانال شما را ترک می کنند .

نکته ) در کانال های که بیشتر از 100 هزار کاربر دارند ، مدیران کانال با دریافت مبلغی اقدام به تبلیغ کانال شما می کنند .

 

5)نگهداشتن عضوهای قدیمی از جذب عضو جدید مهم تر است

یکی از مهم ترین اصولی که نباید آن را فراموش کنید جذاب کردن کانال است ، سعی کنید از مطالب و تصاویر و … استفاده کنید که اگر عضو جدیدی به کانال شما وارد شد مشتاق باشد تا تمامی مطالب را چک کند و در کانال بماند . ( به اصطلاح جوین شود ) . در همه ی کانال ها عضو گیری جدید صورت می گیرد اما نباید به حدی باشد که جذابیت کانال فراموش شود و موجب ریزش کاربران کانال شود .

 

6) انجام کار گروهی

خوشبختانه امکانی که کانال تلگرامی داشته است این است که چندین مدیر می توانند با یکدیگر اقدام به مدیریت کانال کنند . اگر به فردی اعتماد دارید یا شریکی در شغل و … دارید که می تواند در انتشار مطالب کانال به شما کمک کند حتما از او کمک بگیرید زیرا هر چقد که شما مطلب و … مفید تر و جذاب تر در کانال بگذارید سبب می شود که افراد بیشتری به کانال شما جذب شوند .

نکته ) اگر چندین مدیر هستید به گونه ای برنامه ریزی کنید که در هر ساعت یک مدیر انلاین باشد و همچنین داشتن چندین مدیر می تواند برای انتشار مطالب بهتر ،مفیدتر با یکدیگر مشورت داشته باشند .

چند نکته خلاصه :

 • سعی کنید کانال عمومی بسازید ، زیرا در نتایج جستجوی کاربران کانال های عمومی نمایش داده می شوند و این یکی از بهترین راه کارهای است که می تواند در بالا بردن تعداد کاربر کانال مفید باشد . ( هر کاربر می تواند 4 کانال عمومی داشته باشد ) .
 • از لینکی استفاده کنید که مفید و کوتاه باشد و کاربر بتواند به راحتی آن را در خاطر بسپارد . لینک های طولانی و سخت برای کاربران مشکل هستند . البته امروزه تعداد کانال زیاد است و انتخاب لینک کوتاه کار دشواریست . در نهایت شما برای اینکار سعی خودتان را بکنید .
 • سعی کنید در کانالتان مطالب تکراری و خسته کننده قرار ندهید .
 • برای انتشار مطالب خود برنامه ریزی کنید مثلا اگر قرار است در روز 50 مطلب منتشر کنید آن را در فواصل زمانی معین و با فاصله ارسال کنید . این گونه نباشد که صبح 50 مطلب را ارسال کنید و تا روز بعد هیچ مطلبی در کانال نفرستید . البته دقت کنید در ساعت های استراحت از انتشار مطالب خودداری کنید که باعث مزاحمت کاربران خود نشوید .
 • همه ی مطالب گفته شده بسیار در بالا بردن تعداد کاربر مهم هستند اما فراموش نکنید مطلب باید مفید و جذاب باشد .
 • فراموش نکنید به یکباره نمی توانید هزاران کاربر داشته باشید برای این کار باید صبر و حوصله به خرج دهید تا کانالی خوب و پر بازدید داشته باشید .

این نکته را در نظر داشته باشید که اطلاعات اشاره شده برای افزایش عضو در کانال تلگرام برای افزایش عضو در گروه تلگرام هم کارایی دارد . و شما برای افزایش اعضای گروه تلگرام از روش های فوق می تواونید استفاده نمایید .

 • امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .

آیا مقاله مفیدی بود؟ شما می توانید مقالات آموزشی بسیاری در حوزه آی تی را در بخش آموزش آی تی زوم تک مشاهده نمایید . همچنین برای مشاهده ترفند ها و آموزش های مهم به بخش آموزش تلگرام و آموزش اینستاگرام مراجعه کنید .

 

4.5/5 - (2 امتیاز)

نظرات در مورد : افزایش عضو کانال تلگرام “آموزش های کاربردی”

11 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام بزرگواران به گروه تبلیغاتی کاملارایگان مابپیوندید.برای تمامی کسب وکارهای مجازو انواع مشاغل خانگی و…مجازی وغیرمجازی برای تمام اقشارجامعه بدون هیچگونه محدودیت شغلی وسنی وتحصیلی و…لینک گروه تلگرام:t.me/@
  tablighatekasbokarhaa
  (maregrite)

 2. تولیدی لباس زنانه راحتی آداس
  ❌فروش فقط عمده❌
  ✨خانم ها و آقایان مغازه دار و صاحب آنلاین شاپ‍✨
  بشتابیدبشتابید

  ❌حراااااج عااالی تو راهههه❌

  ❌چرا نمیای تو قیمت های باورنکردنی رو ببینی⁉️

  ✅لینک عضویت کانال تلگرام آداس
  https://t.me/tolidiadasrahati
  بزرگترین عمده فروشی و پخش لباس زنانه راحتی
  مناسب برای مغازه داران و فروش‌های خانگی و فروشگاه های آنلاین با #سودعالی
  تضمین کیفیت
  تضمین قیمت
  ارسال سریع به سراسر کشور

  ❌اینجا مخصوص شماست‼️
  مستقیم و بدون واسطه از تولیدی خرید کن

  ✅آیدی ثبت سفارش
  @sabtesefareshstar

  ✅لینک خصوصی کانال تلگرام آداس

  https://t.me/+j4BrgEZAqNZjOTBk

  ✅ارتباط با ما در اینستاگرام

  http://www.instagram.com/tolidiposhak_adas

  #آداس#تولید_کننده#عمده_فروشی#لباس_راحتی_زنانه#پخش_عمده#تولیدی#شیک#شیک پوش#تاپ_شلوارک#شلوار#نیم تنه_اسپرت

 3. کانال من رو لطفا دنبال کنیداينجا براتون كلي جك و مطالب علمي فرهنگيوالپيپرآهنگفيلم و عكساي خفنوکلی چالشای جذاب داریمهر روز فعالیتمونوباجملات انگیزشی پایان میدهیم

  @khannnnndde

 4. سلام دوستان کانال ما تازه تاسیسه و تمام گیم های pes و fifa و pubg و حتی cull of duty رو میتونید از کانال ما به صورت کاملا(افلاین ) دریافت کنید.
  @GAME_KADE_PLAY

 5. تنها با یک بار خرید از ما تفاوت را احساس خواهید کرد.
  تجربه ی خرید آسان و مطمئن با قیمت های عالی و اجناس با کیفیت در فروشگاه اینترنتی کیا شعبه ی ۱ مشهد
  ارسال رایگان به سراسر کشور و پرداخت درب منزل.
  با ما ارزان خرید کنید و شیک بپوشید
  از اجناس ما در تلگرام و اینستاگرام دیدن فرمایید
  /t.me/joinchat/AAAAAEm97akPIQXPYDDYKg

 6. به کانال مفرد مذکر غایب بپیوندید
  موضوع: قدم قدم با مولا تا ظهور حضرت حجت

  t.me/joinchat/AAAAAEobNhvQ8Wfd6hleug

 7. سلام دوستان لطفا در کانال من عضو شوید. مطالبی مفید در زمینه دهان و دندان و دندانپزشکی ارایه میکنم که میتونه برای بهداشت دهان شما مفید باشه
  https://t.me/dental_mohajer

 8. سلام

  ممنون از سایت شما

  به نظر شما خرید ممبر باعث پیشرفت کانال میشه و یا اینکه طبیعی کانال شد کنه خوبه ؟