پادویش

چگونه شاد باشیم ؟

شاد بودن

چگونه شاد باشیم ؟ قطعا همه ی ما در زندگی مشکلاتی داریم که باید برای حل آنها ، مبارزه کنیم. البته نباید وجود این مشکلات سبب شود ما همیشه اندوهگین و ناراحت باشیم بلکه باید توانایی مقابله با آنها را در خودمان به وجود بیاوریم. شاد بودن و شاد زندگی کردن در زندگی بسیار مهم است تا جایی که شما در برخی از مکان ها با این جمله روبرو می شوید: ” با لبخند وارد شوید”.

چگونه خوشحال باشیم

برای اینکه بتوانیم شاد باشیم از راهکارهای باید کمک بگیریم که در ادامه این مطلب به آن اشاره شده است:

1)انجام فعالیت های لذت بخش

اگر فکر می کنید که همیشه غمگین هستید به فکر انجام فعالیت های باشید که از آنها لذت می برید. مثلا اگر رفتن به پیاده روی با بهترین دوست شما ، حالتان را دگرگون می کند سعی کنید در هفته یکبار این کار را انجام بدهید یا خوردن یک چایی ساده و صحبت کردن با مادرتان می تواند تغییر بزرگی در شما ایجاد کند و از آن بسیار لذت می برید، اینکار را حداقل چند بار در هفته انجام بدهید.

2)مطلب طنز بخوانید

با مشغله های فکری زیادی که این روزها به وجود آمده ، سعی کنید جایی خالی برای مطالعه بگذارید . همیشه نیاز نیست داستان یا مطالب آموزنده بخوانید گاهی از مطالب طنز استفاده نمایید و کمی را به خندیدن خودتان اختصاص دهید.


بیشتر بخوانید : تاثیر عجیب اینستاگرام بر سبک زندگی


3)مثبت فکر کنید

مثبت فکر کردن یکی از گزینه های است که می تواند به شما کمک کند.سعی کنید یک برگه بردارید و ویژگی های مثبت دیگران و اطرافیانتان را بنویسید.

4)موسیقی گوش کنید

گوش دادن به موسیقی می تواند سبب تحریک قسمت های خاصی از مغز شود و در شاد بودن شما تاثیر خوبی داشته باشد. موسیقی های را انتخاب کنید که از گوش دادن به آنها لذت می برید یا شما را به یاد خاطرات شیرین زندگی می اندازند.

5)نفس عمیق

نفس عمیق بکشید و برای آرام سازی عضلات خود تمرین کنید تا استرس تان را کم کنید و شادی تان را زیادتر نمایید.

کاربران عزیز به نظر شما چگونه شاد باشیم؟

بیشتر بخوانید : 

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید !

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه شاد باشیم ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *