پادویش

آموزش اضافه کردن ویجت در ویندوز 8

شاید خیلی از کاربران از ویجت های زیادی در ویندوز 7 استفاده می کردند اما با آمدن ویندوز 8 استفاده از این ویجت ها محدود شده است . اگر دوست دارید از این ویجت ها مانند آب و هوا ، اخبار جهان و تقویم و ساعت در ویندوز 8 استفاده کنید ادامه این آموزش را پیگیری کنید.

00_lead_image_gadgets

ابتدا شما برنامه ی 8gadgetPack را دانلود کنید که به کمک این برنامه می توانید از گجت های ویندوز 7 در ویندوز 8 خودتان استفاده کنید . برای اجرای این برنامه حتما باید در محیط administrator اجرا شود . هنگامی که برنامه را دانلود کردید مطابق شکل زیر گزینه install as administrator را بزنید.

01_8gadgetpack_install_file

مراحل موجود در نصب این برنامه را دنبال کنید و تنظیمات پیش فرض نصب آن را دستکاری نکنید . در مرحله آخر مانند شکل زیر تیک زیر سمت چپ را روشن کنید و سپس دکمه پایان را بزنید.

02_clicking_finish

یک پیغامی مطابق زیر برای شما نمایش داده می شود که اطلاعات خوبی در مورد استفاده از ویجت ها میدهد.

03_dont_like_this_sidebar

حالا در سمت راست ویندوز شما یک ناحیه مخصوص ویجت ها قرار گرفته است که می توانید ویجت هایی مانند آب و هوا ، ساعت را در آنجا اضافه کنید . برای اضافه کردن می توانید روی علامت + کلیک کنید تا لیستی از ویجت ها به شما نمایش دهد.

04_clicking_add_gadgets

ویجت های زیادی به شما نمایش داده می شود که می توانید با دو بار کلیک کردن آنها را فعال کنید

05_adding_calendar_gadget

همچنین برای تنظیم کردن ویجت هایی مانند آب و هوا ابتدا بر روی ویجت مورد نظر بروید و دکمه آچار را فشار دهید تا تنظیمات آن نمایش داده شود . می توانید شهر مورد نظر خودتان را وارد کنید.

08_clicking_options

اگر با نصب ویندوز 8 ویجت های ویندوز 7 را از دست داده اید برنامه ی 8GadgetPack به شما کمک می کند تا از ویجت های قبلی بدون اینکه تک به تک آنها را دانلود بکنید استفاده کنید

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آموزش بک آپ گرفتن از منوی استارت ویندوز 8

نظرات در مورد : آموزش اضافه کردن ویجت در ویندوز 8

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *