سرویس جدید Inbox گوگل

Google launches Inbox by Gmail, a brand new take on email

سرویس جدید Inbox گوگل : گوگل به تازگی از یک سرویس جدید Inbox خبر داده است. Inbox از اطلاعات درون Gmail شما استفاده می کند و خدماتش را از طرق مختلف و جذابی ارائه می دهد. گوگل می گوید این سرویس طراحی شده است تا روی آن چه واقعا مهم است تمرکز کند بدین صورت که اطلاعات درون ایمیل ها را جلا می دهد و همچنین به شما این امکان را می دهد که یادآوری هایی را به Inbox جدید اضافه کنید.

Inbox به همراه تعدادی Bundle می آید که  تغییر شکل یافته ی همان Categories پارسال خود Gmail است. ایمیل های مشابه در یک سطر با یکدیگر دسته بندی شده و اگر سیستم به خوبی کار نکند شما می توانید با انتخاب اینکه کدام ایمیل ها باید با یکدیگر دسته بندی شوند آن را آموزش دهید.

یک مشخصه ی دیگر Inbox هایلایت است که توجه شما را به مهم ترین اطلاعات پیام هایی که دریافت می کنید جلب می کند مثلا برنامه پروازها ، جزئیات رویدادها ، یا عکس ها و مدارکی که توسط دوستان و اعضای خانواده برایتان ارسال شده است.

به علاوه این سرویس به شما موارد مرتبط خوبی که در ایمیل های اصلی نبوده نیز ارائه می کند مثلا وضعیت زمان فعلی پرواز یا ردیابی بسته های پستی.

با توجه به اینکه شما امکان تنظیم یادآوری هایی روی Inbox را دارید می توانید از Inbox خود به عنوان یک برنامه To Do هم استفاده کنید. مایه ی فخر و مباهات گوگل است که Inbox شما را به یک مکان متمرکز برای سازمان دادن کارهایی که می خواهید انجام دهید تبدیل کرده است! همانند سایر قسمت های ایمیل ها گوگل اطلاعاتی که فکر می کند به کارتان بیاید را به یادآوری ها اضافه می کند مثلا اگر نوشته باشید باید به فلان فروشگاه تلفن کنم شماره تلفن فروشگاه و اینکه در آن ساعت بسته یا باز است را در اختیار شما قرار می دهد.

سرویس Inbox فعلا به صورت دعوت شدنی است و برای استفاده از آن باید منتظر باشید تا کسی شما را دعوت کند یا به آدرس inbox@google.com ایمیل بزنید و تقاضا کنید تا برای شما هم فعال شود.

منبع: gsmarena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تحولی جدید در دوربین ها با معرفی گوگل کلیپس ایجاد شد

نظرات در مورد : سرویس جدید Inbox گوگل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *