پادویش

فروش مجدد گلکسی S7 برای جبران زیان نوت 7

گلکسی اس 7 در ایران

گلکسی نوت 7 پرچمدار جدید سامسونگ مطمئنا زیان فراوانی را برای سامسونگ داشته، در ابتدا سامسونگ از فروش اولیه نوت 7 کاملا راضی بود که به با توجه به گزارش های انفجار این گوشی همه چیز عوض شد، گوشی هوشمندی که پس از فراخوان سامسونگ با تعداد 2.5 میلیونی وارد مرحله بازبینی و تعمیر شدند و روزها تلاش و خرج میلیون ها دلار نتوانست ثمر بخش باشد و با انفجار مجدد گوشی و شکست پروژه نوت 7 زیان فراوانی را برای سامسونگ به همراه آورد.

گلکسی نوت 7 زیان چند میلیارد دلاری را برای سامسونگ به همراه آورد، در نتیجه سامسونگ برای جبران این ضرر تصمیم منطقی ای گرفت، با توجه محبوبیت پرچمدار قبلی یعنی گلکسی S7 ، سامسونگ قصد دارد تا با راه اندازی مجدد خط تولید این گوشی هوشمند فروش محصولاتش را افزایش داده و بتواند دوباره ضرر وارد شده را جبران کند. طی روزهای گذشته و همزمان با اعلام توقف تولید نوت 7 سهام شرکت سامسونگ 8 درصد کاهش داشته که اتفاقی نادر است.

با این حال با توجه به سیاست جدید شرکت سامسونگ که البته تنها راه باقی مانده برای رهایی از بحران نوت 7 است، این شرکت قصد دارد تا تولید دو گوشی گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge را به همراه گوشی میان رده گلکسی A8 دوباره از سر گیرد.

گوشی گلکسی S7 هنوز هم قابل رقابت با دیگر پرچمداران اندرویدی است و توانسته است فروش خوبی را با توجه به موفقیتش در عرصه جهانی به همراه داشته باشد. البته این مسئله که گلکسی S7 نمی تواند جای خالی نوت 7 را پر کند کاملا واضح است و با توجه به اینکه سری نوت تا سال آینده روانه بازار نمی شود، سامسونگ تصمیم گرفته تاریخ رونمایی از پرچمدار بعدی اش یعنی گلکسی S8 را کمی جلوتر بندازد و با ارتقا مناسب سخت افزاری و افزودن ویژگی های جدیدی ( به جز منفجر شدن) دوباره به روند عادی اش باز گردد و بتواند اعتماد مشتریانش را جلب کند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : فروش مجدد گلکسی S7 برای جبران زیان نوت 7

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *