انقلاب در صنعت ساخت پهپاد / بزرگترین پهپاد قادر به حمل سرنشین

ehang-184-drone-flying-taxi-ces-2016

صنعت ساخت پهپادها با سرعتی غیرقابل تصور در حال حرکت رو به جلو است و هر چند وقت یک بار خبری شگفت انگیز در مورد آن شنیده می شود، ارائه محصول جدید و بسیار کاربردی دیگر!
پهپاد پلیس برای تعقیب سارقان با قابلیت اسکن صورت افراد و احراز هویت آن ها، پهپادی برای آبیاری زمین های کشاورزی با قابلیت حمل حجمی بالا از آب، تولید خودرویی که دارای باند فرود پهپاد است، پروژه پهپادهای تعمیرکار برای تمام خودکار شدن فرآیند تعمیر و نگهداری شهرها و بهترین عکس های گرفته شده توسط پهپادها در سال اخیر میلادی از جمله اخباری بودند که طی 2-3 ماه گذشته در این حوزه شنیده شده و طرفداران بسیاری را به سوی خود جذب کردند.

پیشرفت این صنعت روندی صعودی را طی می کرد تا اینکه محصول یک شرکت چینی مانند بمب صدا کرد و روند صعودی این صنعت را با شیبی بسیار زیاد به سمت بالا سوق داد.
یک شرکت چینی اولین نمونه از پهپادهای بزرگ قادر به حمل یک سرنشین با حداکثر سرعت 100 کیلومتر در ساعت با نام تجاری 184 را در نمایشگاه فناوری لاس ‌وگاس (CES 2016) در معرض دید عموم قرار داد.
از جمله کاربردهای ذکر شده برای این محصول می‌توان تاکسی هوشمند و انتقال مصدومان به مراکز امدادی را نام برد.

ehang-184-drone-flying-taxi-ces-2016 (2)پهپاد جدید به چهار بازوی متحرک مجهز شده که برای هر بازو دو موتور الکتریکی پرقدرت در نظر گرفته شده است و این پهپاد را به محصولی فوق العاده قدرتمند تبدیل کرده است.
شرکت سازنده مدعی شده که پهپاد جدید کاملا خودکار و هوشمند است و سرنشین آن تنها باید درون محفظه تعبیه شده بنشیند و از پرواز خودکار تا مقصد لذت ببرد. همچنین این پهپاد به کلیه سیستم‌های ایمنی و پشتیبانی مجهز شده و در سخت ‌ترین شرایط مسافر درون کابین می‌تواند آن را با اهرم تعبیه شده کنترل کند.

ehang-184-drone-flying-taxi-ces-2016 (1) ehang-184-drone-flying-taxi-ces-2016 (3) ehang-184-drone-flying-taxi-ces-2016 (4) ehang-184-drone-flying-taxi-ces-2016 (5) ehang-184-drone-flying-taxi-ces-2016 (6) ehang-184-drone-flying-taxi-ces-2016 (7) ehang-184-drone-flying-taxi-ces-2016 (8) ehang-184-drone-flying-taxi-ces-2016 (9) ehang-184-drone-flying-taxi-ces-2016 (10)گفتنی است شرکت سازنده در حالی مدعی شده که اولین نمونه این پهپاد سال آینده میلادی به بازار عرضه خواهد شد که سازمان هوانوردی فدرال هنوز هیچ مجوزی برای پرواز نسل جدید پهپاد‌های سرنشین ‌دار صادر نکرده است.

منبع : digitaltrends.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بهترین پهپادهای ارزان قیمت

نظرات در مورد : انقلاب در صنعت ساخت پهپاد / بزرگترین پهپاد قادر به حمل سرنشین

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. به‌جان‌خودم‌امکاناتی‌که‌اونا‌تو‌دستشون‌هست‌‌اونم‌از‌طرف‌دولت‌چین‌.دست‌من‌بود‌بهتر‌ازاین‌هم‌من‌میساختم‌کاری‌میکردم‌بیشترازاین‌هم‌پرواز‌کنه‌.اماکیه‌تواین‌مملکت‌حرف‌منو‌بشنوه