تغییراتی که در فوتوز iOS 12 مشاهده خواهیم کرد

iOS 12

همه می دانند که در مراسم 2018 WWDC , شرکت اپل محصولات خود را در قابل گوشی های هوشمند , نرم افزار , اپلیکیشن و … معرفی می کند. به هنگام برگزاری این رویداد , تیم مهندسی نرم‌ا فزار اپل فعالیت و تلاش چندانی برای به چشم آمدن نکردند اما اکنون شاهد تغییرات و پیشرفت هایی در این زمینه به ویژه فوتوز در iOS 12 هستیم. بخش اعظمی از این تغییرات در زمینه ی جست و جو این اپلیکیشن است. ویژگی جست و جو تصاویر مرتبط پیش از ان که یک عبارت به صورت کامل وارد شود , از قابلیت هایی است که بسیار مثبت بوده و کاربردی می باشد. همچنین زمانی که تصویر مورد نظر خود را انتخاب کردید پیشنهاد هایی برای شما ارائه داده می شوند.

iOS 12

از دیگر ویژگی هایی که در این زمینه به اضافه شده است پر رنگ و بولد کردن تصاویری است که در مکان ها و زمان هایی است که بسیار جذاب بوده و با یک سرچ ساده و حتی گاهی یک کلمه ای می توان تصاویر مورد نظر را پیدا کرد. این قابلیت فوتوز تمامی عکس ها و تصاویری را که شما در آن ها شرکت داشته اید را نیز سازمان دهی کرده و بر حسب زمان و مکان , مراسم و رویداد هایی را که شما در آن ها شرکت داشته اید , نمایش می دهد. به عنوان آخرین ویژگی باید بگوییم که جست و جوی پیشرفته برای سرچ هایی که با عبارت انجام می شوند , فراهم شده است.

iOS 12

در آخرین به روز رسانی , گزینه ی for you یا برای تو افزوده شده که عکس هایی را که در پارسال در همین روز گرفته شده را ذخیره کرده و در اختیار شما قرار می دهد. قابلیت هایی که فوتوز در iOS 12 ارائه داده شده است , بسیار جذاب و گسترده می باشد که در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره کردیم , به محض انتشار اطلاعات بیشتری درباره ی سایر ویژگی های آن توسط فردریکی , ما نیز شما را آگاه خواهیم ساخت.

iOS 12

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  ویژگی های نمایشگرهای Super Retina اپل

نظرات در مورد : تغییراتی که در فوتوز iOS 12 مشاهده خواهیم کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *