پادویش

نحوه شارژ کردن آیفون در مک بوک پرو اپل

شارژ کردن آیفون

در جدیدترین مک بوک پرو کوپرتینویی ها، کمپانی اپل تمامی اتصالات را با USB-C جایگزین کرده است. این کار موجب پیچیدگی اتصال تلفن شما می شود زیرا شما دیگر نمی توانید کابل شارژ USB را به مک بوک پرو خود متصل کنید. کمپانی اپل می خواهد USB-C به عنوان استاندارد جدید این کمپانی باشد و بدون شک یک رابط عالی از نظر کارایی می باشد، اما در طول سوئیچ، شما با استفاده از دانگل ها و آداپتورها برای اتصال دستگاه هایی که به عنوان نسل های قبلی اپل محسوب می شوند (که به طرز حیرت انگیزی شامل آخرین مدل های آیفون می باشد) سردرگم می شوید.

استفاده از USB-C به جای کابل آداپتور لایتینگ

شارژ کردن آیفون

ساده ترین راه این است که اتصال USB قدیمی را به طور کامل حذف کنید و به USB-C متصل شوید. کمپالنی اپل با فروش کابل های آداپتور به شما اجازه می دهد تا تلفن همراه خود را به طور مستقیم به لپ تاپ های این کمپانی متصل کنید، بدون اینکه از هرگونه دانگل استفاده کنید و یا نگران فراموش کردن اتصالات باشید، هر چند شما همیشه می توانید یک کابل اضافی ارزان تر از طریق سایت های معتبر دیجیتال خریداری نمایید.

اما مسئله اینجاست که تنها یک ورودی وجود دارد و اگر شما بخواهید دو کابل شارژ به مک بوک خود متصل کنید، یکی برای شارژ مک بوک خود و دیگری برای شارژ آیفون، در این حالت به مشکل بر می خورید. اگر این موضوع سبب ناراحتی شما می شود، می توانید مک بوک خود را از شارژر دیواری شارژ کنید و تنها آیفونتان را با استفاده از مک بوک شارژ نمایید، یا اینکه می توانید کابل قدیمی خود را بیرون آورده و کابل جدید خود را به بلوک شارژر مک بوک خود وصل کنید. این کار به شما اجازه می دهد تا با استفاده از شارژر دیواری بدون کابل قدیمی خود شارژ کنید، اما بعد از اینکه شما شارژر مک بوک خود را متصل کردید اگر بخواهید از کانکتورهای مختلف استفاده کنید، به عنوان مثال برای گوش دادن موسیقی، با مشکل بزرگی روبرو خواهید شد.

ساده ترین روش این است که بلوک اختصاصی USB-C را برای گوشی هوشمند خود دریافت کنید و آن را به صورت جداگانه نگه دارید. شما می توانید شارژر دیواری USB-C را در سایت های آنلاین فروش دیجیتال پیدا کنید.

خرید دانگل USB-C به USB-A

شارژ کردن آیفون

این آداپتورها بسیار مفید هستند، بنابراین شما احتمالا می خواهید یکی از این ها را برای مک بوک خود تهیه نمایید. شما شارژر تلفن موجود خود را به شکاف USB-A آداپتور (پورت های USB قدیمی و بزرگتر که برای سال ها استفاده می کنید) وصل کنید و سپس آداپتور را به مک بوک خود متصل کرده و یک پل بین این دو تشکیل دهید. همچنین شما دارای چند پورت hubs با بسیاری از اتصالات مختلف هستید که به خوبی کار خواهند کرد، البته تا زمانی که آن ها به یک پورت USB-A برای اتصال به دستگاه شما مجهز باشند. شما می توانید انواع آداپتورهای USB-C را در سایت های فروش آنلاین دستگاه های دیجیتال پیدا کنید.

این دانگل ها کمی کوچکتر از کابل های تبدیل USB-C هستند اما به شما اجازه می دهد تا شارژر دیجیتال USB خود را در حالی که هنوز هم قادر به شارژ از طریق مک بوک خود هستید نگه دارید. آن ها همچنین برای اتصال سایر دستگاه های مبتنی بر USB به مکبوک شما مفید هستند، بنابراین اگر شما ترجیح می دهید تا با استفاده از کابل USB-C دستگاه خود را به منظور شارژ آیفونتان به برق متصل کنید، می توانید از این دانگل استفاده نمایید.

 

بیشتر بخوانید

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

 

منبع: howtogeek

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نحوه شارژ کردن آیفون در مک بوک پرو اپل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *