پادویش

بوگاتی شیرون با قیمت پایه بیشتر از بوگاتی ویرون + ویدئو

بوگاتی شیرون با قیمت پایه بیشتر از بوگاتی ویرون

تمام مدل هایی که از خودرو قبلی شرکت بوگاتی یعنی بوگاتی ویرون تولید شده بود به فروش رفته اند . این خودرو یکی از سریع ترین و البته گران ترین خودرو های اسپورتی بود که تاکنون تولید شده بود. اما پس از پایان خط تولید نسخه ی ویرون ، بوگاتی به پایان کار خود نمیرسد ، چرا که این شرکت قصد داد برای آن جایگزینی شایسه با نام بوگاتی شیرون تولید کند. با توجه به گزارشات ، بوگاتی شیرون بسیار بسیار گران تر از بوگاتی ویرون خواهد بود. آنها ادعا میکنند که بوگاتی شیرون با قیمتی حدود 2.2 میلیون یورو برای فروش قرار بگیرد.

بوگاتی شیرون با قیمت پایه بیشتر از بوگاتی ویرون

قیمت آن اعلام شده برابر با 2.147.000 دلار در آیالات متحده امریکا است. اگر این آمار و ارقام صحیح و دقیق باشند میتوان اینگونه برآورد کرد که خودرو بوگاتی شیرون حدود 650.000 یورو بیشتر از ویرون قیمت دارد. اما باید حتما این نکته را مرکز توجه قرار داد که این نسخه ی جدید توانایی تولید 1.480 اسب بخار را در زیر کاپوت خود دارد.

سرعت بالا بزرگترین مشخصه ای است که میتوان برای بوگاتی شیرون قرار داد. این خودرو قول داده است که بتواند به سرعت 463.4 کیلومتر دست پیدا کند. هیجان انگیز تر از آن گفته میشود که میتواند صفر تا صد در عرض 2.3 ثانیه طی کند. بوگاتی در نظر دارد که شیرون را در 500 واحد تولید و وارد بازار کند که 50 واحد بیشتر از بوگاتی ویرون است. این خودرو برای اولین بار در جهان در نمایشگاه ژنو سال آینده معرفی خواهد شد. با معرفی شدن چنین غولی از بوگاتی منتظر رکورد شکنی های پیا پی باشید.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بوگاتی شیرون با قیمت پایه بیشتر از بوگاتی ویرون + ویدئو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *