پادویش

پیام‌رسان آفلاین Bridgefy ابزاری برای ارتباط در زمان قطع اینترنت

پیام رسان Bridgefy

پیام‌رسان آفلاین Bridgefy : یکی از اپلیکیشن های که شاید همه ی ما در هر شرایطی به  آن نیاز پیدا کنیم ، پیام رسان آفلاین Bridgefy می باشد که میتواند دسترسی ما را حتی در شرایط آفلاین میسر نماید. مثلا اگر به هر دلیلی اینترنت قطع شود باز هم شما میتوانید با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنید و نیازی به برقراری آنلاین نخواهید داشت. با این مقدمه کوتاه حتما متوجه شده اید که چقدر این اپلیکیشن می تواند کاربردی باشد؟

فرادرس

پیام رسان Bridgefy

قبل از هر چیزی لازم است بدانید که خوشبختانه در این اپلیکیشن امنیت مورد توجه قرار داده شده و برقراری ارتباط بدون اینترنت و به واسطه بلوتوث صورت می گیرد و پیام های کاربران رمزگذاری شده و جای نگرانی نیست البته این مورد پیامهای را که به شکل پادکست ارسال میشوند را شامل نخواهد شد.

از جمله قابلیت های پیام رسان آفلاین Bridgefy ارسال و دریافت پیام متنی ، موقعیت جغرافیایی ، عکس می باشد. شما میتوانید با دیگر کاربرانی که از این پیام رسان استفاده می کنند و در شعاع صدمتری شما هستند ارتباط داشته باشید و به صورت آفلاین پیام هایتان را دریافت و ارسال کنید.

پیام‌رسان آفلاین Bridgefy

Bridgefy در اصل یک پیام رسان است که میتواند هر تلفن را به صورت یک سرور تبدیل نماید و شما هر زمانی که تمایل به استفاده از پیام رسان را نداشته باشید میتوانید برای حذف حساب کاربریتان اقدام کنید و مسیر زیر را دنبال کنید:

Android: top right menu → Settings → top right menu → Log Out.


iOS: Settings → Profile → Log Out.

دقت داشته باشید که broadcast یکی از قابلیت های اپلیکیشن Bridgefy است که به شما این امکان را خواهد داد به تمامی افرادی که در اطراف شما هستند و از این پیامرسان استفاده می نمایند یک پیام اضطراری را ارسال نمایید. روش کار بسیار ساده است و مراحل پیچیده ی برای نصب نخواهد داشت و هر کسی میتواند با دارا بودن اطلاعات اولیه برای نصب چنین پیام رسانی اقدام نماید.

نصب پیام رسان Bridgefy

نسخه نصبی این نرم افزار برای سیستم عامل اندروید و سیستم عامل ios قابل دسترس می باشد و کاربران عزیز با توجه به سیستم عامل گوشی همراه خود می توانند فایل نصبی را دانلود کرده و از آن استفاده کنند.

بارها تاکید شده است که برای دانلود نسخه نصبی هر اپلیکشنی حتما به مرجع های معتبر مراجعه کرده و هیچ گاه فایل های نامعتبر را بر روی گوشی تان نصب نکنید. برای دانلود پیام رسان آفلاین Bridgefy به مارکتهای رسمی مراجعه نمایید.

وقتی نسخه نصبی را دانلود کردید آن را بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید و سپس مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید و سپس شماره خود را در اپلیکیشن ثبت نمایید.

پس از آن کسانی که شماره شما را دارند و از این اپلیکیشن استفاده می کنند میتوانند شما را در لیست مخاطب های خود مشاهده کنند و به آسانی با شما ارتباط برقرار نمایند ولی در غیراینصورت فقط افرادی قادر به شناسایی شما خواهند بود که در شعاع صد متری شما باشند.

نصب پیام رسان Bridgefy

دانلود پیام رسان Bridgefy

  • به گوگل پلی یا اپ استور مراجعه کرده و سپس اپلیکیشن Bridgefy را دانلود نمایید و بر روی گوشی همراه تان نصب کنید
  • پس از نصب از شما می خواهد یک نام مستعار برای خود تعیین کنید و بعد گزینه Send را انتخاب کنید
  • پس از اجرا باید به نرم افزار اجازه دسترسی به بلوتوث را بدهید
  • در این مرحله اجازه دسترسی به مخاطبان را باید تایید کنید تا افرادی که از این اپلیکیشن استفاده می کنند بتوانند شما را شناسایی کنند.
  • در گام بعدی برای اینکه دوستان خود را بتوانید ساده تر و راحت تر پیدا کنید بهتر است که شماره ی همراه تان را در اپلیکیشن ثبت نمایید
  • برای اینکار به قسمت Verify Your Phone Number بروید و شماره همراه تان را ثبت نمایید

نکته ) اگر میخواهید بدانید که چه کسانی از این اپلیکیشن استفاده می کنند باید گزینه Contacts را انتخاب کنید تا مخاطبان برایتان نمایش داده شوند.

مایکت

دانلود پیام رسان Bridgefy

مانند دیگر اپلیکیشن های پیام رسان شما در قسمت چت ها میتوانید لیست گفتگوهای را که داشته اید ببنید و از تب Broadcast نیز میتوانید عکس، موقعیت جغرافیایی یا پیام خود را به دیگر کاربران ارسال کنید.

حالت های استفاده از بریجفای

  • می توانید بلوتوث گوشی خود را روشن کرده و با افرادی که در صد متری شما هستند ارتباط برقرار کرده و به ارسال و دریافت پیام بپردازید
  • قسمت چت پراکنده : میتوانید به این قسمت بروید و به صورت پراکنده با هر کاربری که در نزدیکی شما قرار است به تبادل پیام بپردازید و اینجا مهم نیست که کاربر در لیست مخاطبان شما حضور داشته باشد یا خیر…. در هر صورت شما می توانید به ارسال و دریافت پیام بپردازید
  • حالت انلاین : اگر دسترسی به اینترنت دارید می توانید خیلی ساده اینترنت را روشن کرده و سپس با هر مخاطبی در هر جای دنیا که حضور دارد به ارسال و دریافت پیام بپردازید
  • حالت دیگری وجود دارد که به عنوان گروهی یا شبکه ی شناخته می شود. مثلا شما می توانید به واسطه افرادی که صدمتری شما هستند با دیگر کاربران ارتباط داشته باشد و یک گروه را تشکیل بدهید که می تواند وسعت بسیار زیادی را پوشش بدهد.

پیام رسان بریجفای با وجود اینکه حجم زیادی ندارد می توان به سادگی آن را دانلود کرده و تحت شرایطی که اینترنت در دسترس نیست آن را مورد استفاده قرار داد و با افرادی که در نزدیکی شما هستند ارتباط برقرار کنید.

bridgefy apk

تنها فایل نصبی این اپلیکیشن را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کرده تا از صحت آن مطمئن شوید. با کمک این اپلیکیشن کاربری میتوانید خیلی سریع دوستن بسیار زیادی برای خود پیدا کنید و ساعت ها را به گفتگو بپردازید. چون bridgefy قابلیت های بسیار زیادی داشته است قطعا پس از استفاده مدت زمان کوتاهی مورد رضایت شما خواهد بود و آن را به دیگران نیز معرفی می کنید.

هر چقدر که تعداد کاربرانی که از این اپلیکیشن استفاده می کنند بیشتر باشد طبیعی است که امکان بیشتری وجود خواهد داشت تا با بقیه کاربران نیز بتوان ارتباط برقرار نمود.

نظر شما کاربران عزیز در خصوص استفاده از bridgefy چیست؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : پیام‌رسان آفلاین Bridgefy ابزاری برای ارتباط در زمان قطع اینترنت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *