آنتی ویروس پادویش

بلومبرگ: مایکروسافت یک استراتژی جدید را پیش گرفته است

بلومبرگ: مایکروسافت یک استراتژی جدید را پیش گرفته است

کسب و کار تلفن همراه مایکروسافت در حال تغییر است.پیش از امروز این شرکت اعلام کرد کرد که 7800 نفر را از افراد شاغل در مایکرو سافت را اخراج خواهد کرد.البته این عمل برای تعویض این افراد با نیروی های جدید است. که بیشتر در بخش تلفن این اتفاق خواهد افتاد.علاوه بر این مدیر عامل شرکت Satya Nadellaگفت که از این پس به عنوان مدیر عامل مجموعه گوشی های هوشمند مایکرو سافت روی کار خواهد آمد.

بلومبرگ : مایکروسافت یک استراتژی جدید را پیش گرفته است

بلومبرگ: مایکروسافت یک استراتژی جدید را پیش گرفته است

با تشکر از بلومبرگ و یک فرد آشا با این موضوع ،که باعث شدند در حال حاضر ما از جزئیات بیشتری راجب برنامه های مایکروسافت در مورد نسخه ی های تلفن همراهش برای آینده داشته باشیم. بنا بر گزارش ها، مایکروسافت میخواهد از سه نوع خانواده ی تلفن همراهی که در نظر دارد "یک یا دو مدل در سال" تولید کند و بنا بر این برنامه ی جدید مایکروسافت در یک سال کامل حداکثر 6 تلفن جدید Lumia به بازار عرضه خواهد شد. 

در این سال مایکروسافت 6 گوشی هوشمند را معرفی کرده است:Lumia 435, Lumia 532, Lumia 640,  Lumia640 XL, Lumia 430, و  Lumia 540 Dual . با این حال ، این بدان معنا نیست که تا پایان سال 2015 مدل های جدید تری از این شرکت نخواهیم دید.این استراتژی جدیدی که مایکروسافت پیش گرفته است احتمالا در سال آینده شروع خواهد شد. البته گوشی هایی که قرار است تولید شود ویژگی هایی به اندازه ی گوشی های فعلی نخواهند داشت. مایکروسافت قطعا در کنار ویندوزموبایل 10  نیاز به یک گل سر سبد هم دارد. این گل سرسبد میتواند Lumia 940 باشد ، اما این تنها یک شایعه است و در حال حاضر هیچ چیز را نمیتوان تایید کرد.

ویندوز موبایل 10 در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد. باید ببنیم که چه اتفاقاتی برای مایکروسافت رخ خواهد داد.

منبع : phonearena

بحث پیرامون این موضوع : گوشی موبایل ▐ بحث و بررسی

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  مایکروسافت اپل را محکو به عدم همکاری با پلیس فدرال آمریکا می کند

نظرات در مورد : بلومبرگ: مایکروسافت یک استراتژی جدید را پیش گرفته است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *