آنتی ویروس پادویش

با استفاده از GoTenna همیشه در دسترس باشید

همه ی ما به طبیعت علاقه داریم،همه نیاز دارند که گاهی زندگی شهری پر جنب و جوش و پر از استرس و نگرانی را برای مدتی رها کرده و طبیعت پناه ببرند.

یکی از مشکلاتی که طبیعت دوستان،کوهنوردان،آفرود بازان و خلاصه هر کسی که چند کیلومتری از شهر دور می شود با آن مواجه می شود نوشته ی”No Service” است،و این یعنی ارتباط شما با دوستان،خانواده،پلیس،اورژانس و همه قطع می شود.

خوشبختانه امروز قصد داریم وسیله ای را به شما معرفی کنیم که این مشکل را حل کرده است.
BlueGreen_Front_grande

GoTenna نام گجتی است که در این مواقع می تواند به کمک شما برسد،GoTenna از طریق ایجاد یک شبکه ی بیسیم خصوصی به شما این امکان را می دهد تا وقتی در دل کوه و یا جنگل،داخل یک غار و یا هرجایی که پوشش مخابراتی ندارد هستید،به دوستان خود پیامک بفرستید.

قیمت این گجت 200 دلار است و در هر جعبه ی آن دو گجت وجود دارد که اندازه ی هر کدام تقریبا به اندازه ی یک شکلات اسنیکرز است،که این دو گجت از طریق نرم افزار رایگان دو دستگاه را از فاصله ی حد اکثر 7 کیلومتری به هم متصل می کند.
gotenna (1)البته باید بگوییم که GoTenna جایگزین کاملی برای یک سرویس مخابراتی نخواهد به این دلیل که با استفاده از آن شما قادر نخواهید بود تا تماس تلفنی برقرار کنید،شما فقط می توانید پیام های متنی بفرستید و یا موقعیت جغرافیایی خود را به دیگری اطلاع دهید.

Gotenna پوششی ضد آب و ضد ضربه دارد و در تست میدانی با موفقیت از پس طوفان و و خیس شدن و ضربه های متوسط برآمده است.ولی در زیر سطح آب نمیتواند کار کند.goTenna

برا ی استفاده از GoTenna کافیست آنتن آن را باز کرده و از طریق اپلیکیشن مربوطه و بلوتوث آنرا با گوشی خود Pair کنید.همه ی دستگاههای GoTenna می توانند با همدیگر ارتباط داشته باشند. در اپلیکیشن مربوطه سه نوع ارتباط تعریف شده است:1-پیام عمومی2-پیام خصوصی3-پیام SOS

با استفاده از این دستگاه هیچگاه در طبیعت گم نخواهید شد و در مواقع ضروری  نیز میتوانید با پلیس و یا اورژانس ارتباط برقرار کنید.

 

4/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : با استفاده از GoTenna همیشه در دسترس باشید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *