آنتی ویروس پادویش

بیل گیتس اکنون از یک گوشی هوشمند اندرویدی استفاده می کند

بیل گیتس

مردم شاید بعضی وقت ها با خود فکر کنند که افراد مشهور و سرشناس از چه گوشی هایی استفاده می کنند. همه مردم دنیا بیل گیتس یکی از بنیانگذاران مایکروسافت را می شناسند درباره ی ایشان می بایست گفت که اکنون او از یک گوشی هوشمند اندرویدی استفاده می کند.
گیتس خود در مصاحبه ای با فاکس نیوز این مسئله را تایید کرد. گیتس پس از تایید اینکه او به یک دستگاه اندرویدی روی آورده است اضافه کرد که این گوشی هوشمند دارای تعداد زیادی نرم افزار مایکروسافت است.
گیتس دقیقا همان چیزی را که گوشی هوشمند آندرویدی دارد، استفاده می کند بنابراین مشخص نیست که آیا او یکی از این پرچمدارهای عالی سامسونگ را استفاده می کند یا مدل دیگری از تعداد زیادی از گوشی های دیگر اندرویدی و این مسئله فعلا کاملا روشن نیست.
طبق اطلاعاتی که وجود دارد از آنجایی که گوشی های هوشمند سامسونگ دارای بسیاری از نرم افزارهای مایکروسافت هستند شاید گوشی که گیتس از آن استفاده می کند همان Galaxy S8 باشد چون در طی مدتی که این گوشی به بازار عرضه شده است شرکت مایکروسافت نرم افزار هایی برای آن بروز رسانی کرده است.
این مسئله شاید دور از ذهن باشد که در خانه ی گیتس یکی از گوشی های اپل دیده شود چون طبق شایعات موجود در خانه ی گیتس دستگاه های اپل ممنوع می باشد!

درادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  اتفاقات دنیای تکنولوژی در هفته ای که گذشت

نظرات در مورد : بیل گیتس اکنون از یک گوشی هوشمند اندرویدی استفاده می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *