پادویش

دکمه بیکسبی برای گوشی های قدیمی سری گلکسی نیز قابل تغییر خواهد شد

دکمه بیکسبی

چند روز قبل خبری مبنی بر امکان تغییر نوع کارکرد کلید بیکسبی در گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس منتشر شد که اعلام کرد کاربران می توانند از این پس نوع عملکرد این کلید فیزیکی را در اس 10 اس 10 پلاس سامسونگ تغییر دهند و نرم افزارهای شخص ثالث را از طریق این کلید اجرا نمایند. اساسا وضعیت این کلید کاملا قطبی است؛ برخی از کاربران از این کلید فیزیکی نفرت دارند ولی برخی دیگر دوست دارند تا کارایی آن قابل تغییر باشد تا کارآمد تر گردد.

فرادرس

دکمه بیکسبی

اکنون بر اساس خبرهای منتشر شده، کاربران گلکسی اس 10 این امکان را دارند تا عملکرد این دکمه ی فیزیکی را به دلخواه خود تغییر داده و بازنویسی کنند. شما می توانید دستیار صوتی سامسونگ را با دوبار فشار دادن این کلید فعال کنید و یک نرم افزار شخص ثالث را تنها با فشار دادن یک باره ی این کلید اجرا کنید، و یا بلعکس. حتی می توانید از این کلید به منظور اجرای دستورات سریع استفاده نمایید.

دکمه بیکسبی

بر اساس خبرهای جدیدی که از سایر سایت های خبری به گوش می رسد، گویا کره ای ها تصمیم دارند تا این قابلیت را برای سری های قبلی گلکسی نیز منتشر نمایند و با استفاده از آن کاربران این دستگاه ها را نیز مجذوب نوع کارایی این کلید فیزیکی نمایند. برخی از کاربران گلکسی اس 9 و گلکسی نوت 9 یک روش جدید برای انجام این کار پیدا کرده اند ولی همیشه اورجینال بودن یک قابلیت و عدم استفاده از اپلیکیشن های شخص ثالث بهتر است. اکنون باید منتظر باشیم تا بازخورد کاربران از استفاده ی این کلید فیزیکی را بدانیم.

 

به نظر شما آیا کلید فیزیکی بیکسبی اکنون کارآمد تر از قبل شده است؟

 

بیشتر بخوانید

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

 

منبع: gsmarena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : دکمه بیکسبی برای گوشی های قدیمی سری گلکسی نیز قابل تغییر خواهد شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *