پادویش

اینتل کوچکترین دوربین گوشی های هوشمند را معرفی کرد

اینتل کوچکترین دوربین گوشی های هوشمند را معرفی کرد

اینتل کوچکترین دوربین گوشی های هوشمند را معرفی کرد :  اینتل از فن آوری RealSenes در زمینه های زیادی استفاده کرده است به خصوص در سیستم های کامپیوتری و دستگاه های هوشمند سطح بالا و همچنین پرنده های بدون سرنشین (پهباد ها) نیز استفاده کرده است . امروز اینتل از این  فن آوری در دوربین گوشی های هوشمند نیز پرده برداری کرده است .

فرادرس

امروز در جریان برگزاری IDF در شهر شن زن ، چین مدیر عامل شرکت اینتل (بریان کرازنیچ ) از دوربین جدید اینتل که مجهز به فن آوری RealSense می باشد رو نمایی کرد . این دوربین می تواند از این به بعد مورد مناسبی برای استفاده در دوربین های گوشی های هوشمند باشد. این دوربین نسبت به دوربین های نسل قبل خود بسیار باریکتر و کوکتر می باشد و همچنین دوربین داری یک سیستم خنک کننده بسیار پیشرفته است که میزان گرمای کمتری را تولید می کند و این برای استفاده در گوشی های رده بالا که کارایی زیادی دارند بسیار مناسب است.

اینتل کوچکترین دوربین گوشی های هوشمند را معرفی کرد

اینتل از این دوربین در یک گوشی هوشمند 6 اینچی استفاده مرده بود که در این مراسم این گوشی را نیز به نمایش گذاشت .در این مراسم اینتل از همکاری با کمپانی JD که یکی از بزرگترین فروشگا های آنلاین در چین است پرده برداشت و این هم کاری به دلیل مدیریت بهتر انبارهای اینتل در چین انجام می شود . فن آوری RealSense قدرتی تشخیص اندازه ی اشیائ را دارد و این کار را اینتل با یک تبلت که مجهز به این فناوری بود ننشان داده بود. همچنین از طریق این تبلت می توان فضایی که اجسام اشغال می کنند را نیز تشخیص داد .

یکی از قابلیت های کوچکترین دوربین اینتل برای گوشی های هوشمند

در این مراسم مدیر عامل اینتل (کرازنیچ) از یک کیت توسعه بر اساس چردازنده ساخت خود اینتل به عنوان Skylake در قالب یک تبلت ویندوزی نشان داد که این تبلت نیز به فن آوری RealSense  مجهز بود . این تبلت به دلیل بهره مندی از فن آوری RealSense واستفاده از دوربین جدید اینتل قدرت تشخیص چهره را دارد در مراسم  IDF  در شن زن ، چین کرازنیچ ، مدیر عامل اینتل بدون وارد کردن رمز عبور توانست از طریق شناسایی صورت وارد حساب کاربری خود شود.

images-zoomtech

زوم تک : البته اینتل هنوز اطلاعاتی راجع به اینکه کی می خواهد این دوربین را در بازار جهانی و تجارت عرضه کند ارائه نکرده است . امید واریم در آینده ای نزدیک بتوانیم این دوربین را در گوشی های هوشمند ببینیم .

منبع : فون آرنا

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اینتل کوچکترین دوربین گوشی های هوشمند را معرفی کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *