آنتی ویروس پادویش

بهترین ماشین های مرسدس بنز را بشناسید

بهترین ماشین های مرسدس بنز

بهترین ماشین های مرسدس بنز را بشناسید. آیا می دانید گران ترین ماشین مرسدس بنز در سال 1999 با قیمت 1.5 میلیارد دلاری بود؟

به گزارش مجله خبری زوم تک به نقل از وبسایت خبری hotcars، همه ی ما درباره ی کمپانی همیشه موفق آلمانی مرسدس بنز شنیده ایم. کمپانی ایی که یکی از بهترین، شناخته شده ترین و موفق ترین کمپانی خودروسازی در دنیا می باشد. این کمپانی ماشین های متفاوتی با در سبک های متفاوت هم چون لاکچری، رسمی و مسابقه ایی تولید می کند که رنح متفاوتی از قیمت را در بر می گیرد. در ذیل به برخی از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم.

کمپانی مرسدی یکی از قطب های اصلی خودروسازی در دنیا می باشد. این کمپانی آلمانی قدمت طولانی ایی در صنعت خودروسازی دارد. اولین محصول این کمپانی در سال 1800 به بازار عرضه شد و از آن روز به بعد این کمپانی آلمانی مبدل به سمبل لاکچری و در نزد مردم القابی هم چون اعتماد و اطمینان، قدرت ، احترام و محبوبیت را دریافت کرد.

 

بهترین ماشین های مرسدس بنز را بشناسید

مرسدس بنز همیشه می دانسته که چطور باید ماشین طراحی کند؛ به خصوص از زمانی که وارد مسابقات فرمول یک شد! از زمانی که این کمپانی راه به مسابقات فرمول یک راه پیدا کرد، نه تنها ماشین های فوق العادیی برای مسابقات فرمول یک طراحی کرد، بلکه باعث پیشرفت صنعت خودروسازی لوکس مرسدس نیز شد. مرسدس بنز نه تنها در بخش عملکرد، بلکه در زیبایی نیز همیشه ماشین هایی داشته است که کمتر رقیبی داشته اند. کمپانی مرسدس بنز همیشه ماشین هایی داشته است که فراتر از تصور ما بوده اند و زیبایی خارق العاده ایی داشته اند.  ماشین های مرسدس بنز حاصل تکنولوژی، لاکچری، سرعت و قدرت هستند.

از شرکت در مسابقات فرمول یک و اتومبیل رانی حرفه ایی تا تولید ماشین های صنعتی، مرسدس بنز در تمام بخش های مربوط به خودروسازی همیشه فعالیت داشته است. با اینکه این کمپانی همیشه در حال توسعه اهداف و نقاظ ضعف محصولاتش است، در 10 سال اخیر تنها برخی از ماشین های مرسدس بنز به بازارهای جهانی عرضه شده اند که محبوبیت جهانی و بی نظیری کسب کرده اند. ما در ادامه به برخی از محبوب ترین و بهترین ماشین های ساخت کمپانی آلمانی اشاره خواهیم کرد.

 

Mercedes Benz Series S

مرسدس برنز سری S

سال 2010 بهترین زمان برای ماشین های فوق لاکچری لوکس پرچم دار برای سری کلاس اس سدان برای مرسدس بنز بود. این سری نه تنها تنوع کوپه پیدا کرد، حالا بعد از گذشت  10 سال آن زمان، ماشین های سری اس مرسدس بنز از نظر لوکس بودن، کارایی و ویژگی هایی که این روزها دارد؛ نسل جدیدی از ماشین های فوق لاکچری ایی را به دنیا عرضه کرده است که کمتر رقیبی می توان برایشان پیدا کرد.

Mercedes Benz Series S

شاید به نظر شما آپشن یا همان ویژگی های یک ماشین قیمت نبست کمتری از خود ماشین دارند، ولی واقعیت این است که در ماشین های مرسدس بنز ممکن است قیمتی در حدود 91 هزار دلار داشته باشند که این قیمت با در نظر گرفتن و نصب همه ی آپشن شاید به 2 برابر آن قیمت یا بیشتر؛ 250 هزار دلار هم برسد. تعجیب نکنید بهترین ماشین های مرسدس بنز در صورت دارا بودن همه آپشن ها توانایی رقابت با بهترین محصولات برندهای لاکچری؛ هم چون ماشین فانتوم فوق العاده لاکچری برند رولز رویس را نیز دارند! شاید به نظر شما؛ سری S سدان مرسدس بنز تنها یک سری ماشین های لاکچری و الکی گران قیمت است، اما حقیقت این است که بهترین ماشین های این سری به موتور V12 تجهیز شده است که قدرتی تا 650 اسب بخار نیز می توانند داشته باشند! کمتر ماشین لاکچریی ایی را خواهی یافت که موتور قدرت مند V12 مجهز شده باشد. در حال حاضر؛ سری لاکچری S مرسدس بنز که به موتورهای قدرت مند V12 مجهز شده است در خصوص قیمت بسیار معقول از تر محصولات مشابه لاکچری برندهایی هم چون BMW، Audi و پورشه که هر 3 برند آلمانی هستند است.

 

Mercedes Benz McLaren SlS

مرسدس بنز SLS AMG

کمپانی AMG  را با کمپانی مرسدس بنز به اشتباه یکی ندانید؛ گرچه این کمپانی محصولات خارق العاده یکسانی با یک دیگر تولید کرده اند. یکی از بهترین و محبوب ترین همکاری این 2 کمپانی بی نظیر، ماشینی به نام مرسدس بنز SLS AMG است. در واقع طراحی اولیه این ماشین به ماشین افسانه ایی مرسدس بنز 300SL با درهای معروف گالوینگی اش برمی گردد که هنوز هم زیبایی منحصر به فردی دارد. طراحی این ماشین افسانه ایی به اوایل ساب 1950 برمی گردد. ماشین SLS AMG که در سال 2010 عرضه شده شد بلافاصله هم چون بمبی برای مرسدس بنز و AMG محبوبیت خرید. به سرعت این ماشین منحصر به فرد در بین همه ی افراد محبوبیت بسیاری پیدا کرد؛ خودرویی که هم برای طرفداران این کمپانی و منتقدان این این کمپانی بی نظیر بود. این ماشین هنوز برای بسیاری یک ناشین رویایی است که خواستانش آروزی هر مشتاق به ماشین است. این از مهم ترین مشخصات این ماشین می توان به درها منحصر به فرد گالوینگ، موتور قدرت مند V8 6.2 لیتری با توانایی تولید 622 اسب بخار اشاره کرد.

Mercedes Benz McLaren SlS

اما این همه ی ماجرا نیست، در سال 2013، مدل الکتریکی مرسدس بنز SLS AMG نیز طراحی و تولید شد.  این ماشین، قدرت مندترین ماشین الکتریکی است که تابحال مرسدس بنز تولید و طراحی کرده است که شامل موتور 740 اسب بخاری می شود. متاسفانه، خیابان های شهر برای این هیولا هنوز آماده نبودند. سرانجام تولید این ماشین در سال 2015 به پایان رسید تا را مجاب کند یکی از بهترین های لیست خود را به این ماشین فوق العاده اختصاص بدهیم. متاسفانه هنوز هیچ ماشین از جانب کمپانی مرسدس بنز یا همکاری AMG برای جایگزینی با SLS معرفی نشده است.

 

Mercedes Benz AMG GT

مرسدس بنز AMG GT

یک محصول دیگر بی نظیر که با همکاری هر 2 کمپانی مرسدس بنز و AMG تولید شده است. ماشین مرسدس بنز AMG GT یکی از بهترین ماشین هایی است که هم سوپر لاکچری است و هم بسیاری قدرت مند است.

در سال 2015؛ کمپانی مرسدس بنز با عرضه یک ماشین سوپر لاکچری قدرت مند بازار ماشین ها را بار دیگر تکان و مبحوت کرد. این مایشن با داشتن طراحی و قدرت فوق العاده یکی از پرچم دارهای سری GT به شمار می رود. مرسدس بنز AMG GT که از سبک طراحی ماشین های اسپورت قبل از خود بهره می رود به یکی از اصیل ترین و جذاب ترین مدل های این کمپانی مبدل گشته است.

بیشتر بخوانید  بهترین ماشین‌های الکتریکی دنیا در سال 2020 را می‌شناسید؟ به همراه مشخصات

ویژگی اصلی طراحی این ماشین فوق العاده زیبا؛ کاپوت کشیده و جذاب آن است که چشم هر علاقه مند به ماشین ها را به خود جذب می کند. هم چنین این ماشین بی نظیر از یک موتور V8 که توانایی تولید 577 اسب بخار را دارد بهره می برد. این ماشین فوق العاده در کمتر از 3.8 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می رسد و نهایت سرعت مرسدس بنز AMG GT به 249 کیلومتر بر ساعت  می رسد!

 

Mercedes Benz G

مرسدس بنز سری G

احتمالا شنیده اید که سری G مرسدس بنز به درخواست شاهد فقید ایران؛ محمد رضا پهلوی طراحی شده بود.  سری G مرسدس بنز به هیچ معرفی نامه ایی اصلا نیاز ندارد؛ چراکه آوازه این ماشین شاسی بلند قدرت مند بین همه در همه جا پیچیده است.  شاسی بلند سری G مرسدس بنز به عنوان یکی از محبوب ترین و خواستنی ترین ماشین های شاسی بلند در قرن 20ام به شمار می آید که یک جورایی سمبل لاکچری گرایی نیز به شمار می آيد. این شاسی بلند دوست داشتنی یکی از معدود ماشین هایی است که از طراحی مکعبی مقلب به باکسی برخوردار است؛ گرچه هیچ کس نمی تواند زیبایی این ماشین شاسی بلند خارق العاده را انکار کند. به نظر برخی دیگر این طراحی این ماشین است که مرسدس بنز سری G را در زمره بهترین، لاکچری ترین و زیباترین شاسی بلندهای تبدیل مبدل گشته است. شاید فکر می کنید که این شاسی بلند تنها ظاهر لاکچریی دارد، اما باید بدانید که مرسدس بنز سری G یکی از بهترین عمکلردها را در بین تمامی شاسی بلندها در بخش آفرود دارد.

Mercedes Benz Series G SUV

در سال 2010 تغییرات مهمی بر روی مرسدس بنز سری G رخ داد. مرسدس بنز برای بهترین شاسی بلندش فضای داخلی کاملا دیجیتالی با نمایشگر کمک راننده بزرگ 12.3 اینچی تعبیه کرده است که رابط کاربری بهتری را برای مشتاقان این ماشین در نظر گرفت. برای مدل مرسدس بنز سری G سال 2019 هم چنان فضای داخلی لاکچری و زیبایی خاص خود را حفظ می کرد با این تفاوت که موتورهای این شاسی بلند زیبا و جذاب از 416 اسب بخار شروع می شود و تا 577 اسب بخار ادامه دارد.

 

Mercedes Benz McLaren Slr

مرسدس بنز مکلارن SLR

یکی از دیگر محصولات خاطر انگیر کمپانی مرسدس بنز که با همکاری یک کمپانی دیگر؛ مکلارن (McLaren) تولید شده است؛ ماشین مرسدس بنز مکلارن SLR است که همه ی ما واقعا این ماشین بودیم، هستیم و برای همیشه خواهیم ماند.  در سال 2003 مرسدس بنز تصمیم گرفت تا با همکاری کمپانی مکلارن McLaren دست به تولید یک ماشین قدرت مند GT بزند که نتیجه تولید مرسدس بنز مکلارن SLR شد. این ماشین در واقع الهام گرفته از ماشین SLR کمپانی مکلارن در 1995 است. مرسدس بنز مکلارن SLS دارای یک موتور دست ساز V8 که توانایی تولید 617 اسب بخار را دارد است.این ماشین در 3.8 ثانیه می تواند از 0 به 100 کیلومتر برسد. نهایت سرعتی که این مرسدس بنز مکلارن SLR می تواند به آن دست پیدا کند: 304 کیلومتر بر ساعت است!

Mercedes Benz McLaren Slr

با اینکه این ماشین سال ها پیش طراحی و عرضه شده است، اما هم چنان مرسدس بنز مکلارن SLR یکی از بهترین و قدرت مندترین ماشین های سوپر لوکس است که تابحال دنیای بازار ماشین های دنیا به خود دیده است. اگر شما می خواهید به نهایت سرعت برسید، باید کم کم 300 هزار تا 400 هزار دلار خرج کنید تا یکی از جدیدترین های مرسدس بنز مکلارن SLR را خریداری کنید. در حدود 2157 عدد از این ماشین تابحال ساخته شده است که در ایران نیز از این ماشین وجود دارد. هم چنین این ماشین چندین ویژگی و تکنولوژی خاص را در خود جای داده است که حتما آن ها را نمی دانید.

 

mercedes benz cls

مرسدس بنز CLS

حتما اگر به خیابان های بالاشهر ایران رفته باشید، مرسدس بنزهای CLS های زیادی را دیده اید که در خیابان های بالاشهر این شهر جولان می دهند. یک انتخاب عجیب، اما دوست داشتنی! مرسدس بنز طراحی یک ماشین قدرت مند لاکچری را به یک ماشین سدان 4 در تبدیل کرده است. این تصمیم برای بسیاری جالب بود و توسط بسیاری پذیرفته و مورد بررسی قرار گرفت. این طراحی توسط سری 6 و سری 8 BMW و آئودی A7 مورد استقبال قرار گرفت.

بهترین مدل مرسدس بنز CLS، اولین نسل آن W219 بود. چرا؟ چونکه خیلی خاص بود، چراکه قبل از آن هیچ کسی به آن فکر نکرده بود که بخواهد طراحی جداگانه متفاوت یک سدان و کوپه را با هم ترکیب کند. طراحی مرسدس بنز CLS W219 واقعا یک چالش برای طراحان بود، با این وجود آن ها نشان دادند که همچنین چیزی هم می تواند ممکن شود!

 

بهترین ماشین های مرسدس بنز

مرسدس بنز CLK AMG GTR

حتما این ماشین را حتی در خیابان های بالاشهر ایران ندیده اید؛ چراکه حتی ممکن است در بهترین خیابان های بالاشهر خارج هم نمی توانید ببنید! مرسدس بنز CLK AMG GTR که دوباره با همکاری 2 کمپانی مرسدس و AMG ساخته شده است، در یک کلام بی نظیر است و حرف ندارد! این ماشین یکی از بهترین ماشین های سوپر لوکس خارق العاده است که تنها تعداد کمی از آن ها ساخته شده است. این ابر ماشین توسط کمپانی مرسدس با همکاری کمپانی AMG پس از لغو شدن مسابقات FIA GT1 در سال 1999 ساخته شد. مرسدس بنز CLK AMG GTR شبیه به یک ماشین عادی نیست و بیشتر یادآور ماشین های فرمول یک ترکیب شده با ماشین های شهری لاکچری است. طبق قوانین، مرسدس بنز توانست تنها 30 دستگاه از این ماشین بسازد. مرسدس بنز CLK هم چون ماشین های مسابقات FIA بیشتر مشخصات ماشین های این مسابقات؛ هم چون موتور قدرت مند V12 6.9 لیتری و جنس بدنه فیبر کربن را دارا است.

 

در سال 1999، مرسدس بنز CLK با دارا بودن قیمتی در حدود 1.5 میلیارد دلار؛ گران ترین ماشینی بود که در آن سال وجود داشت. از این ماشین تنها 2 نمونه؛ 20 Coupes و 6 RoadSters وجود دارد. گشتاور این ماشین فوق العاده 612 اسب بخار است و نهایت سرعتی که مرسدس بنز AMG CLK GTR می توانند طی کند در حدود 345 کیلومتر در ساعت است. رسیدن به 0-100 کیلومتر بر ساعت برای این مرسدس عجیب و غریب تنها 3.8 ثانیه طول می کشد!

 

 

 

 

منبع: HotCar

 

بیشتر بخوانید:

بهترین ماشین‌های الکتریکی دنیا در سال 2020 را می‌شناسید؟ به همراه مشخصات

سمند شاسی بلند ایران خودرو : مشخصات فنی ، قیمت و زمان ارائه

10 تا از عجیب ترین ماشین های لامبورگینی که ظاهری عجیبی دارند!

 

1.7/5 - (122 امتیاز)

نظرات در مورد : بهترین ماشین های مرسدس بنز را بشناسید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *