جشنواره بهاره مرکز خدمات تعمیرگاهی اتوشناس

اتوشناس

اتوشناس به عنوان یکی از پیشگامان ارائه خدمات نوین خودرویی، خدمت ویژه‌ای در راستای رضایت‌مندی مشتریان در ایام پایانی سال طراحی کرده است تا دغدغه مخاطبین خود را برطرف کند.

هرساله در این ایام، با توجه به روزهای پر ترافیک اسفندماه، بسیاری از مالکین خودروها، با مشکل سرویس خودرو و انجام بازدیدهای قبل از سفرهای نوروزی و همچنین تغییر فصل روبرو می‌شوند. امسال به واسطه کرونا، ترس از حضور در مراکز پر تردد نیز مزید بر علت شده است تا این افراد جهت رفع عیب، انجام سرویس‌های دوره‌ای، بازدیدهای قبل از سفر و … با چالش‌های فراوانی روبرو شوند.

مرکز خدمات خودرویی اتوشناس

مرکز خدمات خودرویی اتوشناس به عنوان یک سازمان خدمت‌محور، با تجارب ارزنده و سابقه بیش از ۴۰ سال فعالیت خودرویی موسسین آن، راه‌اندازی شد تا پاسخی جامع به دغدغه‌های مالکین خودرو ارائه کند.

یکی از خدماتی که با هدف رضایتمندی مخاطبین خود در نظر گرفته است، ارائه خدمات خودرویی بدون نیاز به حضور مالک خودرو است. جهت این امر، ماشین حمل خودرو اتوشناس، به منزل یا محل کار مالک خودرو مراجعه کرده و پس از تحویل کامل خودرو بر اساس دستورالعمل مشخص شده، خودرو توسط خودروبر به اتوشناس منتقل خواهد شد. در زمان حضور خودرو در اتوشناس، کلیه خدمات خودرویی مورد نیاز، با بالاترین کیفیت و بر اساس استانداردهای بین‌المللی به انجام خواهد رسید و در نهایت پس از شستشوی کامل خودرو و ضدعفونی کردن آن، خودرو در محل مدنظر مالک آن، به وی تحویل خواهد شد.

اتوشناس با در نظر گرفتن شرایط حال حاضر و تا پایان سال ۱۳۹۹، ۵ درصد ارزش هر فاکتور تعمیرات خودرویی را تا سقف ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال به امور خیریه و رفع نیازهای اقتصادی خانواده‌های کم بضاعت و نیازمند تخصیص داده است تا بتواند قدم هر چند کوچکی در راستای رفع معضلات این عزیزان بردارد.

 

خدمات خودرویی اتوشناس، در بخش‌های مختلفی از قبیل خدمات تعمیرگاهی، کارشناسی فنی، بدنه و اصالت خودرو، خدمات سرامیک، کاور و دیتیلینگ، اتویار و …. حضور پررنگ، باکیفیت و خلاقانه‌ای دارد و تلاش کرده است تا با برطرف کردن انتظارات به حق مشتری، در راستای شعف وی حرکت نماید. همچنین این مجموعه، جهت رفاه حال بانوان، از تعمیرکاران زبده، کارآزموده و متخصصِ خانم بهره برده است.

براساس برنامه‌های استراتژیک اتوشناس و با هدف گسترش و ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت، در سال ۱۴۰۰ توسعه شبکه گسترده نمایندگان این مجموعه در سراسر کشور، در دستور کار قرار گرفته است.

 

مرکز خدمات تخصصی تعمیرگاهی اتوشناس ، با کادری مجرب و کارآزموده، همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح در روزهای عادی و از ساعت ۱۰ صبح در روزهای تعطیل، آماده ارائه خدمات به مالکین خودروهای وارداتی و تولیدی در فضای تعمیرگاهی مجزا می‌باشد.

اتوشناس در حال حاضر ۲ مرکز در محدوده‌های خیابان شریعتی و جاده مخصوص کرج را جهت ارائه خدمات خودرویی، منطبق بر استانداردهای بین‌المللی تجهیز نموده و به بهره‌برداری رسانده است.

علاقه‌مندان جهت بهره بردن از خدمات مرکز خدمات خودرویی اتوشناس، می‌توانند به www.autoshenas.com مراجعه کرده و یا با شماره ۰۲۱۴۵۲۶۷ تماس حاصل کنند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : جشنواره بهاره مرکز خدمات تعمیرگاهی اتوشناس

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *