آئودی E-tron Quattro مفهومی ، با سرعت 500 کیلومتر !

آئودی E-tron Quattro مفهومی ، با سرعت 500 کیلومتر !

آئودی به تازگی چند عکس جدید از  تیزر خودرو SUV الکتریکی خود منتشر نموده است. آئودی  E-tron Quattro Concept ، اولین خودرویی است که آئودی در مقیاس بزرگ تولید کرده و انتظار میرود که در سال 2018 راه اندازی شود.

آئودی E-tron Quattro مفهومی ، با سرعت 500 کیلومتر !

آئودی E-tron Quattro Concept جدید ، ظاهرا با برد 310 مایل برابر با 500 کیلو متر خواهد آمد . منبع تغذیه این خودرو یک باتری لیتیوم یونی بزرگ میباشد که بین محور واقع شده است.

خودرو آئودی e-tron quattro مفهومی ، از پایه ، به عنوان یک خودرو تمام الکتریکی طراحی شده است. این طراحی را به گونه ای انجام داده اند که در اولین نگاه ثابت کند ، در بخش خود پیشگام است. این آئودی مفهومی ، توانسته با راه حل ها و اقدامات خلاقانه ای که در بخش فنی آن استفاده شده است ، کشش آیرودینامیکی را کاهش دهد. عناصر آیرودینامیکی متحرک در جلو ، در دو طرف و عقب بهبود یافته اند و جریان هوا را در اطراف خودرو بسیار بهتر به گردش در میاورند. همچنین در قست زیرین این خودرو تلاش هایی برای آیرودینامیکی تر کردن آن شده و همه و همه ی این خلاقیت ها باعث شده اند که یک رکورد جدید در SUV ها به ثبت برسد. این تغییرات فنی ، کمک بسیار قابل توجهی کرده اند که این خودرو به تواند به سرعت بسیار بالای بیش از 500 کیلومتر ( 310 مایل ) دست یابد.

آئودی E-tron Quattro مفهومی ، با سرعت 500 کیلومتر !جزئیات بیشتر در مورد این SUV الکتریکی شرکت آئودی زمانی مشخص خواهند شد که نسخه ی مفهومی آن در نمایشگاه بین المللی فرانکفورت در ماه سپتامبر پرده شود. شما میتوانید در این لینک ، جزئیات و اطلاعات بیشتر راجب به آئودی e-tron quattro مفهومی به دست آورید.

منبع : geeky-gadgets

1/5 - (1 امتیاز)

بیشتر بخوانید  همکاری هواوی و آئودی برای گسترش خودرو های هوشمند افزایش می یابد

نظرات در مورد : آئودی E-tron Quattro مفهومی ، با سرعت 500 کیلومتر !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *