طرفداران پروپاقرص آیفون ، آیا برای این آیفون7 مبلغ 1.3 میلیون دلار می پردازید؟

برخی کاربران چنان عقیده و وابستگی به آیفون و iOS پیدا کرده اند که پیشنهاد استفاده از گوشی های اندرویدی از سوی شخصی دیگر را برای خود نوعی توهین قلمداد می کنند.اینجا ابدا بحث بهتر و یا بدتر بودن کدام یک از این دو نیست، بلکه مقصود علاقه و وابستگی برخی کاربران به این سیستم عامل است.
در حالت عادی و بدون هیچ گونه تغییر در محصول اولیه، گوشی های آیفون کمی تا قسمتی ابری (!) لوکس و سطح بالا بنظر می آیند، اما اگر به لوازم و جواهرات گران قیمت تجهیز شوند، بطور حتما لوکس برشمرده خواهند شد.

luxiphone7اگرچه اپل هنوز به طور رسمی آیفون 7 را معرفی نکرده و گهگاه شایعاتی قوی و محتمل و همچنین خیالی در مورد آن شنیده می شود، اما این موضوع تولیدکننده محصولات لاکچری معروف با نام Brikk را از حدس و گمان زدن و پیش فروش کردن آیفون7 لاکچری متوقف نکرده است!

most-expensive-iphone-7-1-770x420البته محصولاتی تولیدی وی منحصربفرد نبوده و بسته به سلیقه شما می تواند شخصی سازی شود، بطوریکه می توانید بین الماس بزرگ و یا کوچک، طلای صورتی و یا زرد و یا استفاده از پلاتین در محصول خود حق انتخاب داشته باشید.همچنین چیزی در حدود 120 رنگ برای شما وجود دارد تا از بین آن ها مورد دلخواهتان را انتخاب کنید.

most-expensive-iphone-7-1170x668
گفتنی است قیمت این آیفون 7 از 4,995 دلار شروع شده و تا رسیدن به مبلغ شگفت انگیز 1.3 میلیون دلار ادامه خواهد داشت.باید دید که طرفداران پروپاقرص آیفون، که البته در این حد بضاعت مالی دارند، آیا چنین مبلغی را به پای عشق و علاقه خود پرداخت خواهند کرد؟
می توانید وب سایت وی را در این آدرس مشاهده نمایید : brikk.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آیفون 7 در صدر جدول پر فروش ترین گوشی های 2017

نظرات در مورد : طرفداران پروپاقرص آیفون ، آیا برای این آیفون7 مبلغ 1.3 میلیون دلار می پردازید؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *