آنتی ویروس پادویش

پرندگان خشمگین 2 در 12 ساعت یک میلیون بار دانلود شد

پرندگان خشمگین 2 در 12 ساعت یک میلیون بار دانلود شد

دیروز ، Rovio عاقبت باز هم دیوانه های بازی محبوب پردنگان خشمگین را به وجد آورد.این بازی توانست بسیار خوب عمل کند و مثل سری های قبل باز هم آمار را زیر و رو کند.

پرندگان خشمگین 2 در 12 ساعت یک میلیون بار دانلود شد

سوال این است : آیا پرندگان خشمگین  2 همان بازخورد عنوان اصلی این بازی را داشته است؟ خب ، Rovio پاسخ این سوال را در توییتر داده است و اعلام کرده که پرندگان خشمگین 2 یک میلیون بار در 12 ساعت پس از عرضه دانلود شد. احتمالا این به دلیل آن است که این نسخه با سری قبلی فرق دارد.

پرندگان خشمگین 2 بهتر از نسخه ی اصلی خود است ، و تعدادی سطوح چالش بر انگیز را به ارمغان میاورد به همراه گرفیک قوی تر و بهبود یافته تر از نسخه ی اصلی. سطوح چند مرحله ای و حتی کار فرمایان خوک ها در این بازی مانند شما حرکت میکنند و یک جنگ تمام عیار در پیش روی شماست.

پرندگان خشمگین بزرگترین بازی تلفن های همراه در تمام دوران است ! پرندگان خشمگین 2 ، عصر جدیدی از گیم پلی را با تیر کمان بچگانه و گرافیک فوق العاده خیره کننده دارد. سطح های چند مرحله ای دارد و خوک ها هم دارای سرمربی یا رئیس شده اند . تخریب ها هم بیشتر شده است.

گیمر ها نیز توانایی انتخاب پرندگانی که میخواهند از آنها استفاده کنند را دارند. همراه با تعدادی مناظر جدید ، و جادو ها برای خوک های بد این بازی.

اگر شما هم به دنبال این بازی هستید و مشتاق به بازی کردن آن ،به فروشگاه های مربوطه سر بزنید و آن را دریافت کنید و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  انگری بردز 2 برای اندروید و IOS در دسترس قرار گرفت

نظرات در مورد : پرندگان خشمگین 2 در 12 ساعت یک میلیون بار دانلود شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *